Arama sonuçlarınız

1. nailox41

İşte bir defender daha

Bu gün MKE seymenden aldığım aracı eve getirdim.Daha önceki tecrübem ve siz dostlarımın tavsiyeleri ile değişime başlayacağım Önerileriniz ve yardımlarınızı bekliyorum

2. nailox41

Çıkma Dizel Defender Motoru

arkadaşlar MKE ihalesinden aldığımız 1988 model Defender lerimizin orjinal motorlarının yerine daha güçlü olan Puma motor taktık çalışır durumda 3 adet orjinal motor mevcut pompa,şarz dinamosu,baskı balata vs. herşey üzerinde ihtiyacı olan arkadaşlar varsa yardımcı olabiliriz.
  3. nailox41

İşte Bizim Karaoğlan

BİZ İZMİT'TEN İKİ BACANAK. YILLARDIR HAYALLERİMİZİ SÜSLEYEN ARAZİ ARACI İÇİN İLK ADIMI ATTIK

4. nailox41

Defender İçin Hidrolik Direksiyon Arıyorum

uzun zamandır uğraş verdiğmiz aracımıza hidrolik direksiyon takmaya karar verdik ankara ve ya kırıkkalede çıkma olarak bulabileceğimiz yerler hakkında bilgi verebilecek arkadaşlara ihtiyacım var bilgiler doğrultusunda 27 ocak ta yola çıkacağım
  5. nailox41

Defenderime Kaç Kişilik Ruhsat Almalıyım ?

arkadaşlar toplama işleminde sona yaklaştığım şu günlerde kafamı kurcalayan MKE den bize verilen belgelerde 10+1 gözüküyor bunun artıları ve eksileri neler ve ayrıca trafik tescil işleminde artı neler eklemeliyim.(tampon-çeki yeri v.s.)

6. nailox41

Defender 110 Araçların Yedek Parça ve Aksesuar Temini Hakkında Bilgi

bende bu siteye yeni üye oldum ben ve 4 arkadaşım birer defender 110 sahibiyiz bu araçların yedek parça ve aksesuar temini hakkında bilgi istiyoruz.izmitli gruptaki arkadaşlarla irtibat kurmak isterim teşekkürler

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri