Arama sonuçlarınız

1. Defender

Sahibinden Ilanlarından Öneriye Ihtiyacım Var...

1989 Land Rover Defender 110 2.5 TDI 36.000 TL Galeriden satılık ikinci el - 317034788 1992 Land Rover Defender 110 2.5 TDI 42.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 313804553 1987 Land Rover Defender 110 2.5 TDI 62.500 TL Sahibinden satılık ikinci el - 299694020 Discovery II aracımı sattıktan...

2. Defender

Satılık 2001 Discovery TD5 (Temiz)

Bütün bakımları yapılmış, listeli, borusan çıkışlı Discovery series II. Ön yaylar 2 inch yükseltildi. -Bearmach- Midland 100 Telsiz ve Anten sistemi hazır, verimli. LASSA Competus AT Lastikler sene önce alındı. Extra Port bagaj merdivenli. Tavan doşemesı yenilendi. Sunroof bakımı yapıldı...
  3. Defender

Riva - Esence ve Yakın Yerlerde Kamp Alanı Önerisi Lazım

Doğasever arkadaşlar, Biz ortalama 7 kişi doluşup bu haftasonu Riva ömerli barajı çevresinde Mangal-Muhabbet eşliğinde doğanın tadını çıkarmak istiyoruz. Keşifle çok zaman kaybedemeyiz zamanımız kısıtlı. Oldukça zor biraraya gelen ekibimiz biraz çaylak. Kamp alanı olarak tercih edeceğimiz...

4. Defender

Arazi Gezisi Dönüşü Aracın Bakımı ve Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Noktalar?..

Güzel bir gün geçirilmiş, hafifte olsa ağırda olsa araziden dönülmüş..Araç haliyle çamur pis içinde kalmış ya da toz bulamacı içinde, Aracım yeni olduğundan böyle bir durumda iç ve dış aksamda öncelikle nereleri temiz tutmalı, nasıl bakım yapmalıyım? Hangi bölgeleri kontrol etmeli, kaput altında...
  5. Defender

Discovery Td5 için Telsiz ve Telsiz Montaj Yeri Önerisine İhtiyacım Var

-Hangi marka telsizi tercih etmeliyim? -Araç içi konumu nasıl olmalı? -Yerleştirmede dikkat edilecek hususlar nelerdir? Kullanım amacım ise amatör ve konvoy gezileri dahili hazırlığı için olacak. Ortalama ayırdığım bütçe 250 Tl civarı. Görüş ve önerilerinizi bekliyorum.

6. Defender

Discovery bagajdaki yedek koltuklar nasıl açılıyor?

Bir türlü açamıyorum o kadar uğraştım olmuyor..Yatırıyorum yana doğru oturtuyorum..Ama sırtlık bir türlü kalkmıyor havaya...Bi de yanda siyah bir mandal var ama güç veriyorum her iki tarafada bana mısın demedi..Bize lazım olacak Lütfen bi el atın.. ???

7. Defender

Lastik Seçimi Acil Öneri

BFgoodrich TA 2008 ve General Grabber At 2008, Bridgestone At 2008 model lastiklerin hepsini arattım ancak malesef 255 65 16 bulamadım. Daha rahat bulabileceğimiz, Kumho AT ve Savero AT plus hakkında bilgisi olanlar varmı? Bu iki lastikten hangisini tercih etmeliyim? Disco seri 2 2001 model...
  8. Defender

2002 Discovery Seri 2'ye Teyp Montajı Sorunu

Merhaba, Öncelikle 2002 Model Discovery seri 2 Aracım var. Aracı yeni aldım ama içindeki ses sistemi default yani fabrika. Açıkçası hoşuma gitmedi ve değiştirmeyi aklıma koydum bu gece. Biraz araştırdım teyplere sistemlere falan bakındım. (Doğanın seslerini müzikle harmanlama olayı ) ;D...
  9. Defender

Discovery TD5 için Lastik Seçimi

2001 model Discovery seri 2'ye %70 şehiriçi (Istanbul) %30 şehirdışı kullanım için lastik seçimi yapmak zorundayız. Karar verme aşamasında AT olarak belirlediğimiz lastikleri kullanacağız. Aklımızda şu an tek model var aslında. Wrangler Grabber AT2 Lastik konusundaki yetersiz bilgimiz, biraz...

10. Defender

Camel Trophy Discoların Listeli Özellikleri ve Dahası

http://www.cameltrophy.es/cameltrophy_lrdiscovery.html

11. Defender

Land Rover Severlerin İlgilenebileceği Dolu Bir Sayfa

Gece nette gezinirken buldum baya detaylı, benim ilgimi çekti umarım sizde benim gibi birşeyler bulursunuz Land'ınızla ilgili :) http://www.roversnorth.com/store/
  12. Defender

Discovery Series 1 Hakkında Fikirlerinizi Alabilir miyim?

http://www.araba.com/1741707.html Linki buraya yazıyorum, mümkünse eksikleri veya artıları hakkında kısa bir bilgi alabilirmiyim siz değerli dostlardan?

13. Defender

Off-Road ile Uğraşan Arkadaşlar Bu Araç Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

(WARTHOG) Yaklasma açısı, estetiği, kullanılabilirliği hakkında bir muhabbet açalım dedim. Araç Halo adlı bilgisayar oyunundan alıntı ancak bazıları arabayı insa etmişler bile.
  14. Defender

Defender 110 mu Yoksa Discovery Seri 1 mi?

??? ??? ??? ??? Arkadaşlar şimdi bazı defender sahiplerinin yorumlarını okudum, bazı discovery seri 1 sahiplerinin sözlerini dinledim, ancak bir karara varamıyorum. Hangisi daha uygun? Eski expedisyonların hepsinde Defender serisi kullanılırken şimdilerde disco'dan aşagi araba göremiyorum...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri