Arama sonuçlarınız

1. Defender

Sahibinden Ilanlarından Öneriye Ihtiyacım Var...

1989 Land Rover Defender 110 2.5 TDI 36.000 TL Galeriden satılık ikinci el - 317034788 1992 Land Rover Defender 110 2.5 TDI 42.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 313804553 1987 Land Rover Defender 110 2.5 TDI 62.500 TL Sahibinden satılık ikinci el - 299694020 Discovery II aracımı sattıktan...

2. Defender

Satılık 2001 Discovery TD5 (Temiz)

Ynt: Satılık 2001 Discovery TD5 (Temiz) Aracımı biliyorsunuz zaten. Satış hızıyla doğru orantılı oldu :) Selamlar @GezenGen : Hayırlısı olsun. İnşallah istediğiniz araca sahip olursunuz. ;)
  3. Defender

Ynt: Satılık 2001 Discovery TD5 (Temiz) Dostlar, aracım satılmıştır. İlginize teşekkürler. Selamlar

4. Defender

Ynt: Satılık 2001 Discovery TD5 (Temiz) Eyvallah hocam, yeni iş kurdum ve paraya ihtiyacım oluyor. Aslında bebeğim gibi baktığım bu aracı elimden çıkarmayı istemiyordum. Sende biliyorsun ki çok seviyorum aracımı. Biraz toparlarsam durumları belki uzun vadede tekrar alırım bir tane...Hayırlısı...
  5. Defender

Bütün bakımları yapılmış, listeli, borusan çıkışlı Discovery series II. Ön yaylar 2 inch yükseltildi. -Bearmach- Midland 100 Telsiz ve Anten sistemi hazır, verimli. LASSA Competus AT Lastikler sene önce alındı. Extra Port bagaj merdivenli. Tavan doşemesı yenilendi. Sunroof bakımı yapıldı...

6. Defender

Discovery II TD5

Ynt: Discovery II TD5 2001 model TD5 aracımı sorunsuz kullanıyorum. Hangi aracı hard offroad'a sokarsanız sokun bir yerinden sorun çıkartır. Kişisel tercih denirken, nerede ve ne amaçla kullanacağınız önemli. Durup dururken bozulmuyor ya o amigolar, aks başları,borular vs?...Araçlar 9-10...

7. Defender

Gezenbilir İstanbul - Belgrad Ormanı Yürüyüş Duyurusu (10 Ekim 2010)

Ynt: Gezenbilir İstanbul - Belgrad Ormanı Yürüyüş Duyurusu (10 Ekim 2010) Muhtemelen katılacağım, bu arada başlanan yere geri mi dönülecek yoksa değişik bir yerde mi sonlanacak yürüyüş? Selamlar
  8. Defender

arkadaşlar yardim

Ynt: arkadaşlar yardim Aracına göre değişir ama genel olarak Td5 motor oldukça seri bir motordur dizellerin içinde. Elektronik olarak çok fazla sorun çıkarmıyor. Tabiki aracı alıp, kıran etaplara girerseniz hangi araç olursa olsun bir yerinden mutlaka sakatlık çıkaracaktır. Bakımlı ve borusan...
  9. Defender

Disco 2 V8 yada TD5

Ynt: Disco 2 V8 yada TD5 Aradığınız aracın bu olduğundan eminmisiniz? Sanki daha çok SUV olarak nitelendirdiğimiz biraz da spor kırması araçlara bakmanız daha doğru olabilir. Discovery ile basmak, yüksek süratlere çıkmak mümkün ama tehlikelidir. Can güvenliğiniz için daha çok asfaltta sürat...

10. Defender

Discovery II için G4 Portbagaj

Ynt: Discovery II için G4 Portbagaj Ben hala detaylı teknik çizim arıyorum. Bir türlü ulaşamadım. Baştaki linkte bulunan pdf ler yetersiz gibi. Elinde olan paylaşırsa sevinirim.

11. Defender

Bu da benim discovery

Ynt: Bu da benim discovery Aracınız hayırlı olsun. Kazasız belasız gönlünüzce kullanın. Temiz bir araca benziyor..tabiki fotolar sadece gördüğümüz kadarını söyler bize. Bir discovery kullanıcısı olarak sizi de aramızda görmek güzel. Selamlar.
  12. Defender

Gezenbilir Şeker Bayramı Dalış Gezisi Duyurusu (08-11 Eylül 2010)

Ynt: Gezenbilir Şeker Bayramı Dalış Gezisi Duyurusu (08-11 Eylül 2010) Katılmayı çok isterim. Face'ten gerekli bilgileri aldım. Görüşmek dileği ile. Selamlar

13. Defender

Discovery 2 V8 Arazi Uyarlamaları

Ynt: Discovery 2 V8 Arazi Uyarlamaları Aracınız oldukça güzel görünüyor, kazasız belasız gönlünüzce kullanmanız dilaği ile bir sorum olacak. Son yapılan işlem sanırım tavan sepeti olsa gerek, bu modeli nasıl bulabilirim? Dikkatimi çeken sis farları için de koruması olması. Bilgilendirirseniz...
  14. Defender

Discovery II için G4 Portbagaj

Ynt: Discovery II için G4 Portbagaj Selamlar, mertozzy teknik çizimi de paylaşabilirmisin bizim için. Oldukça başarılı bir roofrack uygulaması bu.
  15. Defender

Yeni Nesil Land Rover

Ynt: Yeni Nesil Land Rover -Bu taksi amazona mı gidiyor? -Lastikler göstermelik altta jetleri var. 35" Genişlikte ;D

16. Defender

Land Rover Fotoğrafları

Ynt: Land Rover Fotoğrafları Bende bir tane eklemek istedim..elimdeki yegane şeyi.. Discoverymi... :)
  17. Defender

1975 Model Land Rover Alınır mı ?

Ynt: 1975 Model Land Rover Alınır mı ? Seri II veya III bir araçla "hararetlere" hazır olun derim. Kampanaların sıcaktan ne hale geldiğini söylemeye gerek dahi duymuyorum. Çok dertli. Herkes gider siz trıs kalırsınız. Üzerine biraz koyup Defender almanız daha sağlıklı olurdu. Saygılar.
  18. Defender

Sizce Hangi Land Rover?

Ynt: Sizce Hangi Land Rover? Jip olayını bir statüko meselesi haline getirmeyiniz bence. İlla jipe bineceğim demek için o kadar para vermek çok anlamsız. 4 çeker bir aracı kullanmanın amacı vardır. O da arazidir. Caddede asfaltta kullanacağınız bir dörtçeker hem fazladan karbon salınımına hemde...

19. Defender

Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir Korteji "İstanbul" Duyurusu (29 Ekim 2009)

Ynt: Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir Korteji "İstanbul" (29 Ekim 2009) Katılmak isterim. (Defender) Hakkı Okay Saraç .......Discovery II TD5
  20. Defender

Riva - Esence ve Yakın Yerlerde Kamp Alanı Önerisi Lazım

Doğasever arkadaşlar, Biz ortalama 7 kişi doluşup bu haftasonu Riva ömerli barajı çevresinde Mangal-Muhabbet eşliğinde doğanın tadını çıkarmak istiyoruz. Keşifle çok zaman kaybedemeyiz zamanımız kısıtlı. Oldukça zor biraraya gelen ekibimiz biraz çaylak. Kamp alanı olarak tercih edeceğimiz...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri