Arama sonuçlarınız

1. M

Yeni Bir Motokaravan Yapmak Isteyen ?

Arkadaşlar tekrar merhaba , günlerim araç aramak ile geçiyor fakat hala içime sinen bir araç bulamadım. yalnız bir kaç önemli konu kafama takıldı. 1-Aracı aldık diyelim zorunlu trafik sigortası yaptırdık. 2 ay sonra aracı yapıp karavan ruhsatı aldık ve yine trafik sigortası yaptıracağız değil...

2. M

çok güzel :) siz yol almışsınız ama araç seçimi isabetli olmuş gibi içerisi fazla yıpranmamış. araç tahmin ettiğiniz gibi mi çıktı ?
  3. M

sizinle benzer durumdayım. malum siteden araçları uzun süredir takip ediyorum. camlı minibüsler daha pahalı olması gerekirken döküntü ve hırpalanmış panelvanları yüksek fiyattan satmaya çalışıyorlar ve krize rağmen hala düşmedi. Camlı minibüs versiyonlara kaymış durumdayım ducato ve jumper...

4. M

Arkadaşlar merhaba, Bir campervan yapmak istiyorum. Araç alımından başlayarak proje aşamalarını beraber eş zamanda yapabileceğim ufak bir grup oluşturabilir miyim merak ediyorum. Birbirimize araç alırken yardım eder proje aşamasında da neye ihtiyacımız var ise toplu hareket eder maliyetleri...
  5. M

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba adım Sinan. Büyükçekmece - İstanbul tarafından campervan yapma isteği ile geldim. Hem sizlerden yeni fikirler almak hem de yeni bir projeyi buradan beğeninize sunacağım..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri