Arama sonuçlarınız

1. Ekovator

Erba 3.75 Karavan

Çok sağolun

2. Ekovator

Erba 3.75 Karavan

Gecikmeli de olsa geçen hafta ben de 3.75 karavanımı teslim aldım.Karavan güzel gibi duruyor.Yaşayıp göreceğiz
  3. Ekovator

Erba 3.75 Karavan

Hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.bize de kumaş mobilya rengini sordular ay içinde teslimat yapılacakmış.

4. Ekovator

Erba 3.75 Karavan

Evet maalesef henüz teslimat yok Haziranın ilk haftasında olacak teslimat için ağustosun son haftasına razıyım artık. Özellikle 3.75 modellerde teslimat epey gecikti. Adana Mersin'de Kasım sonuna kadar deniz kenarında karavan keyfi olur hatta yazdan daha iyi diyebilirim tesellimiz bu artık.
  5. Ekovator

Erba 3.75 Karavan

Hayırlı uğurlu olsun güzel tatiller geçirmeniz dileğiyle kazasız belasız sürüşler dilerim.

6. Ekovator

Erba 3.75 Karavan

Yücel Bey ben de geç olsun güç olmasın tarafındayım. Pandemi birçok sektörü zora soktu. Umarım bütün üreticilerimiz düzenlerini biran önce sağlarlar.

7. Ekovator

Erba 3.75 Karavan

Merhaba. Diğer fabrikamız açıldı. Nisan mayıs ve haziran ayı 3.75 modelleri orada üretilecek. Malzeme tedaripinde bir sorun ve gecikme yaşadık. Diğer fabrikadan karavan bu hafta çıkmaya başladı kısa zamanda hızlanmayı planlıyoruz. Şuan net bir tarih veremiyoruz maalesef. Renk seçimi için size...
  8. Ekovator

Erba 3.75 Karavan

Görüştüm Murat Bey isterseniz paranızı iade edelim modundalar nasılsa yüzde elli zam geldi diye.yeni fabrika kuruyorlarmış sanırım 3.75 i orada üreteceklerini şu an var olan fabrikada 3.75 üretimini durdurmuşlar sanki
  9. Ekovator

Erba 3.75 Karavan

Sosyal medya kullanmıyorum oradan takip şansın olmadı benim teslimat an itibariyle 1 ay geçti 1 ay sonrasında Ağustos başına teslim etseler razıyım.mayıs Haziran teslim alacaklardan alan var mı gruplarda yazanlardan

10. Ekovator

Erba 3.75 Karavan

Geçen yıl temmuz gibi sipariş vermiştim teslim tarihi Haziran ilk haftasında olacaktı.

11. Ekovator

Erba 3.75 Karavan

Erba karavandan sipariş verip karavanı teslim alan veya tarih alan var mı acaba?bilgi verirseniz sevinirim. Benim sipariş 1 ay gecikti arayıp soran da yok sıkıntılı bir durum
  12. Ekovator

Yerli Çekme Karavan Üreticilerine Eleştiriler

Selamlar Erba karavan teslimatta bir ay ötelemeye gitmiş diğer firmalardada aynı durum var mı acep ?

13. Ekovator

ERba 3.75 45.000₺ olmuş
  14. Ekovator

05323457150 Onur Başoğlu bu numaradan daha net bilgi alabilirsiniz. Benim öğrendiğim kavak kontra üretim olacak Ocak gibi çıkacak belki seri üretime birkaç ay sonra geçerler fiyat 50-55₺ KDV dahil idi tabii kurlar uçuyor maalesef. Dediğim kişi arayıp bilgi alabilir bizimle de paylaşabilirsiniz 😀👋
  15. Ekovator

Hayırlı olsun ağız tadıyla güzel günlerde kullanın.dün ilanda 2. Eline 53.000₺ yazmışlardı. Piyasa şartlarında 37.000₺ cazip görünüyor. Hangi aya yazıldınız emin olun alırken iyi fiyattan almışım dersiniz. Muhtemelen yılbaşına Erba 4.00 m. Kavak kontra çıkıyor 50-55 bin civarında fiyatla bakalım...

16. Ekovator

Ülkede genel olarak bir iyi dediğine bi daha iyi diyemeyebiliyorsun Erba 3.75 fiyat iyi diyoruz 33.000₺ bakalım hemen hemen aynı özelliklerde çıkacak 4.00 kaç para fiyat isteyecekler. Nasılsa satışlar patladı 10 ay sonrasına siparişle çalışıyoruz diye fiyatı yüksek tutacaklar mı? Zaten ülkede...
  17. Ekovator

Az önce baktım mesela Emeksan 3.60 solar sistemsiz 68.000₺ Erbayı övecek veya Emeksanı yerecek değilim ama biri 33.000 diğeri 68.000 iki katından dahi fazla arada 35.000₺ fark oluşturabilecek malzeme veya kalite farkı sanırım yoktur çok garip.
  18. Ekovator

Az önce baktım Güney karavanın kendi ilanında bombe 730 kg yazmış.umarım 630 kg düşürürler piyasada alternatif olması bizler açısından iyi olur.

19. Ekovator

Merhaba arkadaşlar yeni üyeyim tavsiyelerinizi görüşlerinizi epey takip ettim paylaşımlarınız için teşekkür ederim. Karavan almak için güney karavana yakındım güneş paneli olmadan 740 kg civarında olunca uzaklaştım erba 3.75 için Haziran’ın ilk haftasına sıra aldım 33.000 ₺ güneş panelli 650kg...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri