Arama sonuçlarınız

1. M

CJ5 Fren Sorunu

arkadaşlar yenitopladıgım cj 65 model .vesteneozlu firen ana merkezi şaseye libitör önlere buyuk kampanalar takıldı bütün rekorlar çelik yapıldı ama bi türlü firen pedalı dolmuyor bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

2. M

66 Jeep CJ5 Hikayesi

herkese hayırlı günler beni bu formda tanıyan yok ama ben jeep sevgimi körükleyen bir formu buldugum için çok mutluyum bir müddettir bu formda özellikle garaj bölümünü ilgiyle ve keyifle takip ediyorum ve bu sayede bende bizim emektarı restöre etmeye karar verdim bunda form içerisinde kendi...
  3. M

Doğudaki Yeni Kayak Merkezlerini Biliyormusunuz?

merhabalar ben sizlere kısaca birkaç kayak merkezini tanıtacam. şuan muştayım bu yıl faaliyete gecen 1 km lik tebar ve pist harika kristal kar fazlasıyla var her nekadar yeni tesis olması nedeniyle bazı eksiklikler ve acemilikler varsada hem kayak hemde snowbort için güzel bir pist. ve...

4. M

1973 CJ İçin Yardım...

mehaba arkadaşlar .1973 model bir cj 5 im var toplamama yardım edermisiniz? özellikle parça konusunda yardımcı olursanız sevinirim. nerden nasıl alırım . ve teknik tavsiyelerinize ihtiyacım var özellikle cj serisinden anlayan arkadaşlar yardımcı olurlar diye umuyorum .şimdiden teşkürler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri