Arama sonuçlarınız

1. hyavuz2000

Takoser'den bir Pick-up - Martı Daha ( Ankara için)

Maşallah çok güzel gidiyor.

2. hyavuz2000

Bir Land Rover (Yeniden) Doğuyor

Ynt: Bir Land Rover (Yeniden) Doğuyor Bir kaç ta foto ekliyeyim hazır girmişken, En son Kaput üzeri Ceta kaplama ve Çamurluk üzeri hava ızgaralrını eklemiştim. Not: Fotograf hilesidir, Ağaçlara ve doğaya kesinlikle zarar verilmemiştir.
  3. hyavuz2000

Ynt: Bir Land Rover (Yeniden) Doğuyor Teşekkürler Uğur bey :) Teşekkürler Uğur bey, Daha iyileri sizlerin olsun inşallah. :) Teşekkür ederim, Yazın Türkiye turuna çıkma planlarımız var inşallah denk geliriz bir etkinlikte, sohbet etme fırsatımız olur. Saygılar.

4. hyavuz2000

Ynt: Bir Land Rover (Yeniden) Doğuyor Şimdi Konuya bakayım derken girdim GZB ye, malesef eskisi kadar forma giremiyorum :( , mesajınızı yeni gördüm, rotada çok güzelmiş... :( :( :( , Bende Hafta sonu için bir çok kişiyi aradım herkesin işi çıktı kaldım bir yere gidemedim, Bende yağmur...
  5. hyavuz2000

Ynt: Bir Land Rover (Yeniden) Doğuyor Sonunda Çamura bandırıp çıkarttık. Çamurdaki performansı oldukça iyiydi. Ama videoya kimse çekmemiş, bende bir iki foto koymak istedim.

6. hyavuz2000

Land Rover Fotoğrafları

Ynt: Land Rover Fotoğrafları

7. hyavuz2000

Ynt: Bir Land Rover (Yeniden) Doğuyor Aycan bey merhaba, Etkinlikten haberim oldu ama malesef 10 ile 15 arası çok yoğun bir programım var, onun için hazırlık yapıyorum. O yüzden katılmam çok mümkün gözükmüyor. Birdahaki sefere inşallah tanışma fırsatı yakalar beraber offroadun verdiği hazdan...
  8. hyavuz2000

Ynt: Bir Land Rover (Yeniden) Doğuyor Son bir kaç ta foto ekliyeyim son hallerinden.
  9. hyavuz2000

Ynt: Bir Land Rover (Yeniden) Doğuyor Ceyhun bey, Merhabalar. Yavuz abi mesajı henüz görmemiştir, görünce yazar ama ben konu ile ilgili aklıma gelen yöntemleri yazayım. Genellikle aksesuar kısımlarının tamamına yakınını Huma Otodan spariş ettik. Sayfalarında bulabileceğiniz ürünleri...

10. hyavuz2000

Ynt: Bir Land Rover (Yeniden) Doğuyor Valla daha yeni gördüm. Çok güzel çıkmış fotolarda ve çok ta özlemişim. Fotoları görünce birazcık olsa da özlem giderdik. :) :) :). Herkese iyi dilekleri için teşekkür ederim. Bu arada ben de uzun yol deneyeimlerimi anlatayım. 1500 KM kadar düz yolda...

11. hyavuz2000

Defender Kazası

Ynt: Defender Kazası Kazada ölenlere allahtan rahmet dilerim, yakınlarına da allah sabır versin. Rollcage le BELKi mümkün böyle kazalardan kurtulmak, BELKİ de değil, kimse bilemez. Ama amaç kazayı önlemek olmalıydı. Yani Eğitim/Bakım/Tecrübe ŞART. zayıflık, güvenlik açığı, devrilme eğilimi...
  12. hyavuz2000

Ynt: Bir Land Rover (Yeniden) Doğuyor Merak ediyordum ilk YOLDA ya tepki kimden gelicek diye. ;D ;D ;D Sadece test amaçlı yolda olacak, Japonlara nispet olsun :D, sonra dere tepe gezicez..

13. hyavuz2000

Ynt: Bir Land Rover (Yeniden) Doğuyor :) Teşekkürler, Ay sonunda yollarda olucak inşallah.
  14. hyavuz2000

7/24 Açık Landrover'cılar

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar Oku oku bitmedi sahabtan beri. Adamda ne sabır varmış. 2004-2010 6 yıl dlekolay.... şaka gibi.... Bizede bir Santa lazım sanırım, bizde de bir kaç malzeme eksik kaldı... ;D ;D ;D
  15. hyavuz2000

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar Çok iyiymiş ya, Sabah sabah çok güldüm... ;D ;D , Teşekkürler.

16. hyavuz2000

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar ben bu gün en çok bu sözü sevdim sabahtan beri gülüyo ;D ;D ;D "SAZAN yaz 1907 ye gönder Seyircieler şampuyon olduk diye sahaya insin..." ;D ;D ;D ;D ;D
  17. hyavuz2000

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar Bu V8 değil ;D ;D Bir de adam biraz fazla abartmış ama orjinalliği bozulmamış. Üstünde Kamuflaj Ağı bile var aracın. Yanlız bununla arazide kaybolmamak lazım, Bidaha kimse bulamaz ;D ;D ;D
  18. hyavuz2000

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar Doğru söyleyeni dokuz köyde ovarlar diyecem başka da bişey demiyecem ;D ;D ;D ;D

19. hyavuz2000

Defender, Yapılacaklar Listesi

Ynt: Defender, Yapılacaklar Listesi Banada rakamlar biraz iyimser gibi geldi. Bence daha fazla çıkabilir. Sanki BOYA+KAPORTA için verilen rakamda düşük gibi geldi.
  20. hyavuz2000

Suzuki Jimny 2010 Proje

Ynt: Suzuki Jimny 2010 Proje Kerim aslında TORK / RPM ilişkisi derken ŞANZIMAN ın ne işe yaradığını da açıklamışsın. Demiştim Mühendisler Kutu olsun diye yapmamışlar diye ;D . Ben sadece şunu eklemek isterim, Her ne yapılırsa yapılsın En ciddi problem aktarma organlarının bümke haraketini...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri