Arama sonuçlarınız

1. Murat.S

Çekme Karavan Hareket Öncesi Kontrol Listesi

Herkese merhaba, Tecrübeli karavancılar bunları otomatiğe almış olabilirler. Geçtiğimiz yaz bu kontrol listesini oluşturmuştum. Bir kamptan başka bir kampa giderken yola çıkmadan önce unuttuğum bir şey var mı diye kontrol ederek öyle yola çıkıyordum. Yeni karavancılar için faydalı olabilir diye...

2. Murat.S

Karavanda Hermatik Gaz Sobası Kullanımı

Herkese merhaba, Çekme karavanıma hermetik bir gaz sobası takmayı düşünüyorum. Çekme karavan bölümünde bu konu hakkında araştırdıklarımı yazıyorum. Forumdan arkadaşlarda görüşlerini bildirdiler. Buradan ısıtma konusunda tecrübeli arkadaşlardan da destek alabilmek için bu konuyu açtım. Belki...
  3. Murat.S

Çekme Karavanda Isınmak Için Hermatik Gaz Sobası Veya Dizel Isıtıcı Kullanımı

Herkese Merhaba, Temmuz ayında aldığımız 5,25 çekme karavanımız ile 21 günlük bir kamp gerçekleştirdik. 800km kadar da yol yaptık. Üstatların tabiri ile de tatlısu karavancısı olarak kamp hayatımıza devam ediyoruz :) Yani kamp tesislerinde vakit geçirmeyi daha çok seviyoruz. Çocuklar ile daha...

4. Murat.S

Çekme Karavan Su Takviyesi Ve Gri Su Boşaltım Önerileriniz.

Herkese Merhaba, ilk defa çekme karavan ile kalacağımız için ailecek heyecanlıyız. Forumda okuduklarımından eksiklerimi tamamlamaya çalışıyorum. Şu aşamada sadece kamp alanlarında konaklayacağız. 2 küçük çocuğumuz var. Karavanın 60lt temiz su deposu var. Pandemi nedeniyle büyük çoğunluğu dus ve...
  5. Murat.S

Karavan Dış Yuzey, Tente Ve Kasetli Tuvalet Temizliği Hakkında

Herkese Merhaba, Bu sene ertelediğim karavan alım sürecini biraz pandemi nedeniyle öne alıp karşıma da istediğim bir karavan çıkınca hataya geçirdim. 2017 model bir Saly 525 çekme karavan aldım. Tatil öncesi eksilerimi tamamlarken temizlik işine girişeceğim. Bununla ilgili bazı sorularım var...

6. Murat.S

İzmir Karşıyaka Yakınlarında Çekme Karavan Ile Konaklama

Merhaba Yeni aldığımı çekme karavan ile ailemle tatile çıkmadan önce 1-2 akşam kalıp hem karavanı test etmek hem de eksikleri varsa gidermek için Karşıyaka yakınlarında kamp alanı veya karavan parkı tavsiye edebilir misiniz? Elektrik alabileceğim bir yer olursa iyi olur. Bostanlı sahilde bir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri