Arama sonuçlarınız

1. N

Nissan Terrano II Hakkında Herşey

Arkadaşlar tekrar merhaba ATP Uyarısı benim araştırmama göre araç park halinde olmadığı anlamına geliyormuş normal bir olay değilmiş araç kendini park Halinde algılamıyormuş sorunu da tesadüfi şekilde bu gün çözdük bu olayı sizinle paylaşmak istiyorum.Aracımda arazi vitesini 4x4 moduna...

2. N

3. N

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için servise mutlaka danışacağım sağolun

4. N

Verdiğiniz bilgi içğn teşekkür ederim en kısa zamanda baktırmam gerekiyor o zaman
  5. N

6. N

Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım.Bir hafta önce Terrano 2 2,7 dizel otomatik aldım ve sormak istediğim bir sorum var yardımcı olursanız sevinirim.Gösterge panelinde Vites park a geldiğinde ATP yazısı çıkıyor.Diğer alanlarda ileri boş ve geride bu uyarı kayboluyor nedenini bilen var mı acaba.

7. N

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ismim Mihri Adanada yaşıyorum tıp doktoruyum Balık turmayı ve doğa gezilerini severim.Bu aktiviteleri daha iyi yapabilmek adına bir hafta önce Terrano aldım.Hayırlısı olur ümidindeyim
  8. N

Ni̇ssan Terrano 2,7 2001 Otomati̇k Di̇zel Problemleri̇

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.terrano 2 2.7 otomatik bir hafta önce aldım araca alışmaya çalışıyorum. Göstergw panelinde vites Park dayken ATP uyarısı çıkıyor diğer alanlarda bu görüntü çıkmıyor bu konu hakkında bilgisi olan var mı acaba

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri