Arama sonuçlarınız

1. cincir

Sahavk-Sakarya Hava Sporları Kulübü Derneği

Merhaba, Sakarya Hava Sporları Kulübü Derneği'miz kurulmuştur.Havacılık sporlarına gerçek anlamda hizmet eder bir dernek olmasını diliyoruz. Arkadaşlarım ve kendim adına bu haberi vermekten mutluluk duyuyorum.Derneğimize aşağıdaki e-posta adresinden ulaşabilirsiniz. sahavk@gmail.com Sakarya...

2. cincir

Yamaç Paraşütü Hakkında Yardım

Ynt: Yamaç Paraşütü Hakkında Yardım Türker söylediklerine katılıyorum.Güvenilir ve kaliteli hocalardan ders almak şart.
  3. cincir

Adapazarı; Serdivan - Kırantepe

Ynt: Adapazarı; Serdivan - Kırantepe Abi süpersin. Bu uçuşunu da ben çekmiştim yanlış hatırlamıyorsam :)

4. cincir

Adapazarı; Serdivan - Kırantepe

Adapazarı-Serdivan'da bulunan uçuş tepesi deniz seviyesinden 239 m.,iniş alanından 203 m. yüksektir.İlkbahar,yaz ve sonbahar olmak üzere yaklaşık 9-10 ay uçuş için elverişlidir.Kuzey, K-B ve K-D yönlerinden esen rüzgarlarda kalkış için oldukça elverişlidir.Sabah ve akşam saatlerinde öğrenciler...
  5. cincir

Yamaç Paraşütü Hakkında Yardım

Ynt: Yamaç Paraşütü Hakkında Yardım Arkadaşlar Adapazarı'ndayım. 1,5 ay önce eğitime başlayan bir grubumuz var fakat hava muhalefeti nedeniyle beklemedeler.Eğitim almak isteyen olursa benimle irtibat kurabilir.Ayrıca Adapazarı yeni başlayacaklar için son derece güvenli bir takeoff a...

6. cincir

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Hoşbulduk.Keyif alacağıma eminim ama bayağı geç kalmışım ???

7. cincir

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Merhaba, ben Güngör.Doğayı,gökyüzünü ve gezmeyi seviyorum.Yamaçparaşütü yapıyorum.Mühendisim.Adapazarı'ndayım.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri