Arama sonuçlarınız

1. ibrahim erol

Isuzu Karavan

Y teşekkür ederim Ömer kardeşim

2. ibrahim erol

Isuzu Karavan

Teşekkür ederim
  3. ibrahim erol

Isuzu Karavan

Teşekkür ederim

4. ibrahim erol

Isuzu Karavan

Te ederim
  5. ibrahim erol

Isuzu Karavan

Teşekkür ederim Yücel abi sağolasın.

6. ibrahim erol

Isuzu Karavan

becerebildiğim kadar yüklemeye çalıştım arkadaşlar:smiley:

7. ibrahim erol

Isuzu Karavan

sa teşekür ederim memret kardeşim son anda denk geldi aldık hayırlısı bakalım
  8. ibrahim erol

Isuzu Karavan

Takıldığım yerlerde değerli bilgilerinize ihtiyacım olacak
  9. ibrahim erol

Isuzu Karavan

yücel abi resimlerin hepsini attım ama sadece üç tanesi çıktı neden bilemedim beceremiyorumda bu antin kuntin internet işlerini ama deneyecem birdaha bir senedir arıyordum kendim yapmaya karar verdim son anda bu denk geldi 85/12 iveco orjinal şaşi den alıp karavan yapmışlar 1998 model ama 2000...

10. ibrahim erol

Isuzu Karavan

yücel abi resimlerin hepsini attım ama sadece üç tanesi çıktı neden bilemedim beceremiyorumda bu antin kuntin internet işlerini ama deneyecem birdaha bir senedir arıyordum kendim yapmaya karar verdim son anda bu denk geldi 85/12 iveco orjinal şaşi den alıp karavan yapmışlar 1998 model ama 2000...

11. ibrahim erol

Isuzu Karavan

12. ibrahim erol

Isuzu Karavan

Arkadaşlar bizim nasibizdede bu varmış hayırlısıyla

13. ibrahim erol

Isuzu Karavan

eyvallah makara dostum aynı fikirdeyim kendim yapmak esas ana fikrim zatende insanlık hali bir abimiz sıkışır rabbim sıkıştırmasın darda koymasın ama satmak ister elinden çıkarması gerekir benimde kafama yatarsa bir derdine derman olurum diye düşündüm Zaten kendim başladığım zaman sizi takip...
  14. ibrahim erol

Isuzu Karavan

eyvallah yücel abii yinede aklınızda olsun sağol
  15. ibrahim erol

Isuzu Karavan

sayın dostlarım yaklaşık bundan bir yıl önce ısuzu veya iveco dan bir karavan yapmak için yola çıkmıştım fakat çeşiştli sebeplerden dolayı olmadı bir türlü başlayamadım ama hevesim hiç geçmedi bu arada çeşitli sebeplerden dolayı karavanını satmak isteyen değiştirmek isteyen yaşam tarzını...

16. ibrahim erol

Karavan Konusunda Türk Işi Bir Fikir (mizah Içerir)

savaş karauz gülmekten öldüm nereden buluyorsun bu fikirleri çok yaşa emi dur ilk önce bir gülmem geçsin sonra aklıma birşey gelirse yazacam
  17. ibrahim erol

Yeni Bir Proje

sakinnnnnn dostlar sakinnnnn birbirimize herzaman lazım olacağız elbet yurdun bir köşesinde karşı karşıya geleceğiz biraz daha hoşgörü ölümde varrrr
  18. ibrahim erol

Isuzu'dan Karavan Yapmak

memret kardeşim biz normalde mobilye dekarasyon cuyuz biz yeni büyük bir atölyeye geçecektik orada karavan işimizi kendimize olmak kaydıyla başlayacaktık herşeyini ayarladık bütün ekipmanlarını nereden başlıyacağımızı enerji banyo tuvalet mobilye izalasyon yaklaşık üç ay araştırdık en ince...

19. ibrahim erol

Klasik Isınma Aracı; Odun Sobası

Vallaha büyük araçlarda bu ısınma işi sorun herşey maddiyat çok değişik cihazlar var ama herkezin durumu aynı değil maddiyat durumunuda geçtiğini farzet gün geliyor on gün onbeşgün güneş olmuyor akü nereye kadar en güzeli emniyetli bir şekilde çok dikkat etmek şartıyla bacalı katı yakıt...
  20. ibrahim erol

Diferansiyel Ötüyor

dostlarım merhaba binek aracımın diferansiyeli çok az şekilde zor hissediliyor ötüyor duyabiliyorum tamirciye gittim ustam çok hafif geliyor bunun için acılmaz dedi MOLİKOT marka gres al gel dedi 150 gr kadar yağcıya gittim molikot gresin 50 çeşidi var fakat yağcı ben anlamam dedi sizden...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri