Arama sonuçlarınız

1. mezeci_67

Yedigöllerde Kamp ve Alabalık Sezonu Açılışı (2 Mart 2013)

Her sene olduğu gibi bu senede Alabalık sezonunu Yedigöllerde açtık yalnız bu sene sezon açılışı 2 mart'a alındığı için hava genelde soğuktu fakat hazırlıklı olduğumuz için keyfimizi bozamadı, güzel bir kamp ve sezon açılışı yaptık.

2. mezeci_67

Satılık 2001 Suzuki vitara 1.6jlx

Arkadaşlar 4 senedir kullandığım Suzuki'mi araç fazlalığından dolayı satıyorum. Daha düşük model bir arazi taşıtı almak niyetindeyim 1990-1992 gibi Suzuki veya Mitsubishi 3 kapı. Satılık 2001 Suzuki vitara 1.6JLX Her sene bakımları ve yağ değişimi düzenli yapılmıştır. Aracı aldığımda bütün...
  3. mezeci_67

Yedigöllerde Kamp ve Alabalık Sezonu Açılışı (Nisan 2012)

Tekrar nisan ayı geldi ve bu senede hersene olduğu gibi Yedigöllerde kamp ,Arkadaşları görmek ve Alabalıksezonunu açmak için yola çıktık.

4. mezeci_67

Hafta Sonu Tüm Gün Şehirden Kaçış

Hafta sonu için arkadaşlarla sözleştik cumartesiden malzeme listemizi yaptık pazar sabahı mekana gitmek için hazırlıklar tamamdı sabah buluştuk mekana doğru hareket başladı.
  5. mezeci_67

Kamp Yemeklerinden Bir Demet.

Kamp yemeklerimden küçük bir demet'i sizinle paylaşmak istedim.

6. mezeci_67

Bolu - Yedigöller'de Kamp ve Alabalık Sezonu Açılışı (30 Mart - 2 Nisan 2011)

Arkadaşlar Ereğli ekibi olarak 4 kişi 30mart 2nisan arası Yedigöllerdeydik hem kamp yaptık aynı zamanda 1 nisan alabalık sezonunu açtık keyifli bir kamp ve av geçirdik her sene olduğu gibi balık sezonu açılışı için gelen dostlarla buluştuk hasret giderdik seneye buluşmak için sözleştik (Nasipse)

7. mezeci_67

Suzuki Vitara 2001 Otamatik Hub 1 Adet

Yanlış montaj sonrası 1 adet'ini hasarladığım 2001 suzuki'min (önlere 2 adet manuel hub aldığımdan ) orjinal tek hub'ını ihtiyacım kalmadığımdan satıyorum ilgilenenlere . Fiyat: 360TL Adnan Akgün Cep tel: 0539 235 03 42 Resimler aşağıdadır.
  8. mezeci_67

U20 denizaltı

Arkadaşlar mail'ime gelen mesajı sizlerle paylaşmak istedim. . Dünya Savaşı'nın bitmesiyle Karasu açıklarında batırılan 3 denizaltından biri olan U-20 denizaltısı dalış turizmine kazandırılacak. 2. Dünya Savaşı sırasında Almanya tarafından Rus gemilerine saldırmak üzere Karadeniz'e indirilen...
  9. mezeci_67

Karasu Sahilinde Batık Alman Denizaltısı

Arkadaşlar işyerinde bilgisararıma gelen maili sizinle paylaşmak istedim . Savaş karakaş'ın hazırladığı sudaki izler proğramı 30 ekim cuma akşamı 22:00 da digitürk iz tv kanalında karasu sahilinde yer alan U-20 batık alman denizaltısı dalışı belgesel tadında sizlerle buluşuyor 1994 de deniz...

10. mezeci_67

Yedigöller'de Kamp ve Balık Sezonu Açılışı (31 Mart - 02 Nisan 2009)

Arkadaşlar 31mart 2 nisan arası Kdz Ereğli arkadaşlar ekip olarak yedigöllerdeydik amacımız hem kamp yapmak aynı zamanda 1 nisan alabalık sezonu açılışında balık tutmak ve onları oracıkta tereyağı ile kızartıp afiyetle yiyivermek.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri