Arama sonuçlarınız

1. velarenka

Gezenbilir'den Cnr Boat Show Ve Kamp Karavan Fuarı 2020 Ücretsiz Davetiye

Malesef link çalışmıyor..Forum dışı mi kaldık şimdi :/

2. velarenka

Akü Şarj Cihazı Tavsiyesi

460 lira fiyat beni aşıyor o yuzden daha ekonomik bisey bakiyorum
  3. velarenka

@fsirin @suleymancirit @yugun Kusura bakmayin bildirimler gec dustu..tavsiye ettiginiz markalar fiyat olarak beni asiyor.. @yugun kucuk pratik bisey bakiyorum Bu iki ürünü buldum..12 v 22amperlik bir akü için ideal midir? Bu arada aküyü de karavanimda 12 v ledler icin kullanicam, ufak bisey...

4. velarenka

Merhabalar 6v22 amper deep cycle akü için şarj cihazı ariyorum..piyasada cok cesitli markalar mevcut olup kalitesiz olanlar da mevcut..Sizin onereceginiz fiyatı ucuk olmayacak kullandiginiz memnun kalip tavsiye edebileceginiz akü şarj cihazı varmıdır? Simdiden tesekkurler
  5. velarenka

750 Kg Altı Sıfır Çekme Karavan Önerileri

Oluyor hocam.Mevzuatta 750 kg alti romorkler frensiz diye geciyor.. Frenli olmalı mı mutlaka olmalı, ben tercihimi o yonde yaptim..frensiz karavanı olanı da ayıplamam..cunku bu yasal bir durum..Alanda kullananda dikkatli kullansin muhim olan bu..Kimse canını sokakta bulmadı frensiz tercih eden...

6. velarenka

Canhıraş savundugun ortizi elemen üzdü beni...Benim aslinda sana anlatmak istediğimde tam olarak buydu 750 kg alti karavanlarin 80-70binlerin istendigi bi yerde 750 kilo ustu bir karavan neden dusunmuyorsun..

7. velarenka

Estagfurullah saldirmak ne demek..fiyat alip yazacaktiniz acilir camlariyla...O1 belgesi uzerinden konusacaktik daha..bisey yazmadan gittiniz..simdi carpento diyorsunuz guzel tercih ama 70bin 80 bandı icin degil ama :)
  8. velarenka

Siz daha once ortizi de öve öve bitiremiyordunuz..Ne degisti onu merak ediyorum..Ortizden fiyat alacaktiniz acilir camli haliyle...O iş noldu sahi? şimdi carpento diyorsunuz...ortizden daha iyi bir secenek ama umarim en yakin zamanda edinirsiniz.. Yalan soyluyorsunuz demiyorum sadece fazlaca...

9. velarenka

@BademÇ Elbiss dolabi şofben, duş genişligi gibi benzeri seyler arayanlar icin evet biraz hayal..750 kilo altini tutturabilen firma sayisi cok az oldugu gibi olanlarinda fiyatları çok fazla.. Saly ise beni hem fiyat hem ic hacmi hem de standart olan dometic camlari ile digerlerinden kendini...

10. velarenka

Ayrıca şunu da belirteyim..Ben bunlari fikriniz degissin diye yazmiyorum..kendi bakis acimdan anlatiyorum..4 kisi icin uygun bir karavan degil demissiniz..size gore oyle olmali..tanidigim kisiler var 4 kisi kullaniyorlar ve gayet memnunlar.. Ayrica satis sonrasi ilgi alakalalari ile bir cok...

11. velarenka

Benim dedigim konuya geliyoruz işte..3.25 bir karavandan bahsediyoruz ayni seyi avrupa karavan olan nt126 da yapamazsiniz...Elbise dolabi konusunda haklisiniz ( bu arada demistim ama anlasilmamis 90 litre buzdolabi isterseniz de ayni fiyat, fark istemiyorlar) Elbise dolabi yok askilik...
  12. velarenka

Bu konudaki mevzuat nedir tam olarak bende bilmiyorum..Ama yasal duzen neyse onu uygulamaya calisiyorum ayrica yurtdisi seyahat planladigimdan O1 şart
  13. velarenka

3 senedir esimle birlikte yaz kis demeden cadir kamplari yapmis biri olarak kendime yetecegini dusundum..Kaldi ki kamp hayatindan karavandan ne beklediginizle alakali..Ben minimal bir hayat bicimini seciyorum..Karavanlarina 2 kapili buzdolabi,televizyon eklettirp ev konforunu tercih eden de...

14. velarenka

Hassasiyetinizi anliyorum fakat ben de 40bin lira para verip dedi düdülerle iş yapacak biri değilim..Nk karavanin kullandigi malzeme mdf 750 kg altini tutturabildiginden bile emin degilim..manisaya gittigimde ugramadim bile..May karavan komple kavak kontra kullaniyor..bende onyargiliydim...
  15. velarenka

35bin lira..O1 belgeli fiyati ise 37 bin..
  16. velarenka

Carabinatanin O1 belgesi var beyefendi..

17. velarenka

Hocam iddia ettiginiz durum gercek degil may karavanin O1 belgesi mevcuttur... Bizzat manisada orhan beyle gorustum hatta karavani alma asamasina gelmistik..Esimin vazgecmesi sebebiyle istanbula daha yakin olan saly de karar kildik..Orhan bey bircok karavan firmasina kafa tutabilecek iscilikle...
  18. velarenka

Kesinlikle saly, fiyati, ic hacim genisligi,standardinda olan disa acilir camlari ve urununun her zaman arkasinda olmasindan dolayi ben saly de karar kildim..kismetse 1 hafta sonra teslim alicam.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri