Arama sonuçlarınız

1. alperdos

2019 Yılı Trafik Hız Limitleri Ve Yeni Ceza Tutarları.

Merhaba 2019 yılı için hızlara göre kesilecek cezaların olduğu resimi ekliyorum. Çekme karavan kullanan arkadaşlar için durum Römork olarak geçiyor ve aynı tipteki aracın bulunduğu yoldaki maksimum süratin 10 km altı olarak belirtilmiş. Örneğin bir otomobil veya Suv için otoyoldaki hız sınırı...

2. alperdos

Karavanı Aldık Ocak 2019 Türkiyede.

Arkadaşlar merhaba, Henüz bu forumda çok eski değilim ama bu gidişle buranın müptelası olacağım kesin. Maceramı şöyle bir kısaca özetlemem gerekirse, tam bir yazlık alma arifesinde iken bianda ülkemizde bir kriz patlak verdi, $ ve € uçtu haliyle banka kredileride tavan yaptı, hal böyle olunca...
  3. alperdos

Çekme Karavan Için Kablosuz Kamera

Arkadaşlar bildiğiniz yada kullandığınız çekme karavan arka yukarı tarafına takılan kablosuz 12 volt kamera varmı, kullanıp memnun olanlar görüntü kalitesi iyi olanlar, deneyip memnun kalmayanlar gibi bu konuda tecrübeli olanlar, şuan heryere bakıyorum, aliexpress, n11, gittigidiyor gibi tüm...

4. alperdos

Mobilyalarda Kdv Indirimi Bugün Başladı.

Arkadaşlar mobilyalarda KDV oranı %8 e düşürüldü, bugün 1 Kasım 2018 itibari ile indirim başladı, birçok alışveriş sitesi düzenleme yapıyor, 31 Aralık 2018 de sona erecek, benim gibi kamp sandalyesi ve kamp masası alacak arkadaşlar için fiyatlarda %10 luk bi indirim demek oluyor. Benim...
  5. alperdos

Türkiyede Ilk Defa Karavan Fuarı Şubat 2019 Da...

Arkadaşlar benim gibi çekme karavan almayı düşünüyorsanız sizde istanbul CNR Expo da yapılacak Camp & Caravan fuarını bekleyin. Birçok marka gelecek, yerli ve yabancı markaların yeni ürünleri görücüye çıkacak, rekabet ortamı olacağı için güzel fiyat ve taksit imkanı olacak diye düşünüyorum...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR