Arama sonuçlarınız

1. alperdos

Acemiler Için Çekme Karavana Güneş Paneli

Bağlantı konusunda çok bilgim yok ama konuda uzman arkadaşlar var yanıtlayacaklardır. Daha hızlı bir çözüm için güneş enerji sistemleri satan ve uygulayan firmalara danışabilirsiniz telefonda 2 dklık muhabbet için ücret talep edeceklerini sanmıyorum. VKY-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak...

2. alperdos

Çekme Karavan Için Duvar Montajlı Tente Önerisi

Şimdi maillerime baktım, 4 mart 2019 da 1930 tl ye almışım. 580€ gibi satış rakamı vardı. VKY-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. alperdos

Ben yazdığım gibi kamp karavan fuarından almıştım, 2020 de de olacak ve olduğu zaman güzel indirimler oluyor takip edersiniz, benim bi klima eksiğim kaldı yine fuarı bekliyorum, yerli üreticilerimiz split klima koyup geçiyor biraz gülünç oluyor, maliyet odaklı ürettiklerinden. Seçenek olarak hiç...

4. alperdos

Merhaba, mesajınız biraz eski kalmış malum yaz herkes bi yerlerde o nedenle yanıt gelmemiştir. Tente için karavanınız da önemli çünkü torba tente mi montaj yapılacak kollu tentelerden mi (Kaset Tente) ona bakmak lazım. Benim karavanım Adria Altea 552 PK ve avrupa karavanların tümünde torba...
  5. alperdos

Acemiler Için Çekme Karavana Güneş Paneli

Merhaba, Hayırlısı olsun avrupa karavanların hepsi çok güzel benimde tercihim avrupa oldu. Karavanı alalı 3 ay olan bir kişi olarak ve almadan önce yaptığım araştırmadan sonra sorularını okurken tıpkı benim karşılaştıklarım olduğunu fark ettim ve yanıtlamak istedim. 1-Bu ihtiyaçlar için bu...

6. alperdos

Otomobil - Çekme Karavan Deneyimlerim; Doğan Böncü (dogan124)

Kadjar 2016 da 1.6 dizel kullanırken son yıllarda bu motoru bırakıp 1.5 dizele döndü ve suv dan çok crossover çizgisine girdi. Şuan ki 110 beygir 250 tork bu biraz düşük. 1.6 motor lusu 2016 olanları 320 tork ve 320 olan daha mantıklı geliyor. Zira aldıktan sonra gaz basıp yüklenip yakıtıda çok...

7. alperdos

Aynen. Rahat çekersiniz araçta yorulmaz. VKY-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. alperdos

Bende karavanı almadan önce bayaa bi araştırma yaptım zaten otomatik 508 im vardı ama 1.6 dizel ile karavan çekmenin çok güvenli ve kolay olmayacağını o noktada anladım ki benzinli motorlarda tork un düşük olmasından dolayı arkada bir römork veya karavan çekmek sıkıntılı. Tork ne kadar düşük...
  9. alperdos

Çekme Karavan Önerileriniz

Bu normal bi sonuç aslında, adria 1965 yılında üretime başlamış bir avrupa firması bu nedenle benim karavan tercihimde adria oldu. Avrupanın standartları yüksek, aynı üretim bandı hobby dede var. Almanlarda da üretim çok kaliteli. Hepimizin temennisi bu zaten, inşallah yerli üretimde otomasyona...

10. alperdos

Çekme Karavan Için Kablosuz Kamera

Mikrosolar firması izmir Seferihisar da. Çağdaş beyde konusunda bilgili ve güvenilir, onlardan 185watt monokristal panel 20amper mppt ve mppt ye rs232 portundan bağlanan Bluetooth kitini aldim, Mppt dolap içerisinde olacağı için telefondan yada tabletten Bluetooth üzerinden tüm bilgilere ulaşmak...

11. alperdos

Merhaba, İnternet üzerinden tv ile tablet bana pek mantıklı gelmiyor, ufak geliyor ekran, birde Yunanistan turuna çıkacağız akabinde başka yurt dışı seyahatlerimizde olacak o nedenle kalıcı bir çözüm olsun istedik. VKY-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. alperdos

Abi şuan İstanbul yağmurlu az önce vardım İstanbul'a, hafta sonu montaj yapılacak belkide delmeyecekler bilgi veririm tam olarak bende bilmiyorum. VKY-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

13. alperdos

Güneş paneli için fuarda micro solar firması vardı, çağdaş bey uygun fiyatlı olarak monokristal panel, mppt ve Bluetooth kitini verdi, ondan aldım. Adria nin işi panel değil haliyle Bluetooth kiti yok, zaten onlarda sizin alıp getireceginiz herşeyi takıyor. Onlardan almak zorunlu diye bir kural...
  14. alperdos

Merhaba, karavan şuan gümrükte geldi, bu hafta sonu teslim alacağım, o nedenle işin karavan tarafının montajı yapılmadı. Karavanın uydu ve güneş paneli adria da takılırken kamerada takılacak. Doğru montaj olması için adria yapılmalı zaten, delmeden takılan bir kamera yok, çok araştırdım. Ama...
  15. alperdos

Türkiyede Ilk Defa Karavan Fuarı Şubat 2019 Da...

Araştırmalarımda bu uyduyu görmüştüm ama bana bunun otomatiği lazım. Neta mta 60 olan modeli benim işimi fazlasıyla görecektir. Bakalım bulabilecekmiyiz. VKY-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

16. alperdos

Türkiyede Ilk Defa Karavan Fuarı Şubat 2019 Da...

Hiç şaşırmıyorum bu duruma, artık herşeyden kar etmek lazım mantığı ile müşteriler kendi çözümlerini aramaya başlıyor. Forumda van dan karavana dönüşüm oranlarına sohbetlerine bakın, insanlar kendileri araştırıp birşeyler yapmaya çalışıyor. Biz izmirden bu cuma ayın 1 i oluyor, geliyoruz fuara...
  17. alperdos

Çekme Karavan Hakkında Aklımdaki Sorular

Konunun uzmanı arkadaşlar zaten farketmiştir ama linkdeki ürün bildiğimiz victron enerjinin çakması, tipine rengine kadar aynı yapmışlar ve 8$ fiyatı var !!! Bu fiyata ne derece güvenilir ki? Orjinal ürün BlueSolar PWM (12 / 24 / 48 Volt) - Victron Energy VKY-L09 cihazımdan Tapatalk...
  18. alperdos

Sizin bahsettiğiniz türkiyede satılan ve 50 mt diye tabir edilen ama hareket halinde veya aracın monte edildiği yere göre bile çekemeyen kameralar için, ki karavanı aldığım firmada aynı şekilde taktık ama görüntüde kesilmeler oluyor dedi o nedenle bende bir arayış içerisine girdim ve sadece tır...

19. alperdos

2019 Yılı Trafik Hız Limitleri Ve Yeni Ceza Tutarları.

Mesaj olarak gönderdim. VKY-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  20. alperdos

2019 Yılı Trafik Hız Limitleri Ve Yeni Ceza Tutarları.

Araçlarında 6 vitesten sonrası olan arkadaşlar pek bu vitesleri kullanamayacak gibi :) VKY-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri