Arama sonuçlarınız

1. sennur.78

Arabayla Bükreş, Budapeşte, Krakow, Viyana, Zagreb, Zadar, Brlgrad

Çok teşekkür ederim yorumlarınıza, hemen rota nasıl olur diye bakıyorum :)

2. sennur.78

Evet arabayla gezeceğiz. Bulgaristan üzerinden gideceğiz, Google maps.me ile ☺️
  3. sennur.78

Merhaba ☺️ Kısmetse İstanbul’dan yola çıkıp Bükreş- (Transilvaya’nın Sinaia, Bran, Braşova, Sibui, Turda bölgelerini konaklamadan geçerek) Sighişoara-Budapeşte-Krakow-Viyana-Zagreb-Zadar-Belgrad konaklamalarıyla geçecek iki haftalık bir tur planlıyoruz. Siz değerli gezenbilir üyelerinin...

4. sennur.78

Kendi Imalatim Römork Cadir

Merhaba Römork çadırların hazırları satılmıyor mu? İnternetten baktığımda göremiyorum böyle römork çadırları, ama Avrupa’da çok fazla vardı.
  5. sennur.78

Arabayla Barselona'ya

Sahil kısmından dağa bakınca bayrak nokta gibi görünüyor, eğer kalenin varlığından habersizseniz fark etmeniz çok zor gerçekten. Muhteşem bir manzarası var, ama 1350 basamak dile kolay

6. sennur.78

Arabayla Barselona'ya

7. sennur.78

Arabayla Barselona'ya

Yazmaya takatim kalmadı demeyelim de çok telefonla ilgilenmedim diyelim ☺️ Hep otoban kullandık Sadece Roma’dan Bari’ye giderken ücretsiz yola bi bakalım dedik pişman olup otobana çıktık hemen hızımız 100 km civarında oldu genelde, bu da ortalama 6.9 litre benzin olarak döndü bize ☺️ Ceza...
  8. sennur.78

Arabayla Barselona'ya

Merhabalar 18 gece 19 gün süren 7 ülke 10 şehirden oluşan Balkanlar ve Avrupa turumuz sorunsuz bitti çok şükür Toplam 6350 km yol katettik. Booking.com üzerinden planladığımız yerlerde kaldık, dönüşte Bari’den feribota bindik. Giderken Arnavutluk’tan geçmiştik, yazılıp söylenenler bizi biraz...
  9. sennur.78

Arabayla Barselona'ya

☺️ O zaman Zadar’dan merhaba Arabayla rahatlıkla gelinebilecek bir yer daha Biz bu şehri de çok sevdik, Hırvatlar çok sempatik, bugünkü maçtan dolayı da çok heyecanlılar. Booking.com dan Aparments Marko yu seçtik, ev inanılmaz rahat, eşyalar yeni, iki gece için 110 euro ödedik. Para birimleri...

10. sennur.78

Arabayla Barselona'ya

Tüm gezenbilir ailesine merhaba Planladığımız gezi için yollardayız ☺️ Şu an üçüncü durağımız olan Kotor’dayız, yarın Zadar’a hareket edeceğiz ☺️ Budva çok kalabalık, Kotor daha sakin ve daha güzel bence, 1350 merdiveni aşıp kaleye de tırmandım Gezi bitince notları paylaşırım Herkese gönlünce...

11. sennur.78

Arabayla Barselona'ya

Çok teşekkür ederim, zevkle okudum gezinizi :) Darısı başımıza. Kısmetse temmuz ayının ikinci haftası yollara düşeceğiz. Gezimizi sizler kadar kaleme dökebileceğimi sanmıyorum, ama yine de deneyeceğim, belki birilerine ilham kaynağı olur :)
  12. sennur.78

Arabayla Barselona'ya

Öncelikle bilgilendirme için teşekkür ederim :) Bayram sonrası gitmiştik Yunanistan'a, dolayısıyla sınır kapısı çok rahattı, hiç beklememiştik, Lefkada'da sadece biz vardık 34 plaka :) TR plaka görsek hemen yanaşırdık, ama Meteora'da, Parga'da hiç rastlamadık bizden birilerine :)

13. sennur.78

Arabayla Barselona'ya

Valla yola çıkmışken Barcelona'ya kadar gidelim dedik biz de, bir daha ne zaman kısmet olur bilemiyoruz, sonuçta ciddi bir bütçe gerekiyor arabayla gezmek için de :)) Üç haftada planladığımız gibi giderse her şey başarılı olacağız sanırım. Tatil anlayışımız az çok aynı aslında forumdakilerle...
  14. sennur.78

Arabayla Barselona'ya

Emojilerim kayıp
  15. sennur.78

Arabayla Barselona'ya

Artık Kurban Bayramında dinleniriz

16. sennur.78

Arabayla Barselona'ya

Çok teşekkür ederim Venedik ‘te Camping Village Jolly diye bir kamp alanı seçtik, arabayla Venedik’e giden bir gezgin ailenin notları yardımcı oldu bu seçimde ☺️ Tüm önerileri dikkate alıyorum, herkese değerli yorumları için çok teşekkürler Demek çerez gibi geldi bu mesafe ücretli yolları...
  17. sennur.78

Arabayla Barselona'ya

Dubro Dubrovnik seçeneğini bu sebeple eledik, Kotor daha görülesi geldi bize de☺️ Çok teşekkür ederim yorumlarınıza
  18. sennur.78

Arabayla Barselona'ya

Yol için 350 euro gider mi İtalya yolları pahalı deniliyor da bu kadarını düşünmemiştik

19. sennur.78

Arabayla Barselona'ya

20. sennur.78

Arabayla Barselona'ya

Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim Asıl hedefimiz Venedik’ti aslında, ama yola çıkmışken Barselona’ya kadar gidelim dedik. Geçen sene Yunanistan’da Lefkada’ya kadar inmiştik, antrenmanı orada yaptık aslında. arabayla yaptığımız tatiller bize çok keyif veriyor ☺️ Rezervasyonları...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri