Arama sonuçlarınız

1. zeki66

6.6.19 tarihinde baslamis oldugum asya turunu bitirdim. 3.9.19 tarihinde almanyaya döndüm. tam...

6.6.19 tarihinde baslamis oldugum asya turunu bitirdim. 3.9.19 tarihinde almanyaya döndüm. tam istedigim gibi olmasada 25 000 km yaptim

2. zeki66

Gecen yil planlamis oldugum gezime baslamis durumdayim . Bugün tam 1 ay oldu . Suan rusyadayim...

Gecen yil planlamis oldugum gezime baslamis durumdayim . Bugün tam 1 ay oldu . Suan rusyadayim ve astrahana dogru yol almaktayim.
  3. zeki66

Almanya Baslangicli Asya Turun

cok tesekür ederim ..evet bende öyle düsünüyorum bir iki haftalik motokaravan kiralayip denemek istiyorum..gecen günlerde düsseldorf,da karavan fauarinada gittim epey seyler ögrendim...insallah bu turumu gerceklestirecegim bi sekilde ..evet okuyorum arkadaslarin yazilarini ama genelde neler...

4. zeki66

Trans-sibirya Demiryolu Gezisi

slm,lar 2019 yili nisan veya mayis ayinda almanya veya tr baslangici motokravanla asya turu yapmak istiyorum henüz motokaravanda almadim belki tr,den belki almanyadan alcam motokaravan hakkindada hic bir bilgim yok gibi bu konuda böyle bir tur yapmis olanlarin yardimina ihtiyacim var... neler...
  5. zeki66

slm,lar 2019 yili nisan veya mayis ayinda almanya veya tr baslangici motokravanla asya turu yapmak istiyorum henüz motokaravanda almadim belki tr,den belki almanyadan alcam motokaravan hakkindada hic bir bilgim yok gibi bu konuda böyle bir tur yapmis olanlarin yardimina ihtiyacim var...

6. zeki66

gelecek yil karavanla almanya baslangici 4 ila 6 ay arasi asya turu yapmak istiyorum . bu konuda tecrübesi olanlarin tecrübelerinden yararlamak istiyorum..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,481
Kayıtlı Üye Sayımız
172,136
Kaydolan Son Üyemiz
Huseyincivan

SON KONULAR

Geri