Arama sonuçlarınız

1. tm

GC 2006 WK CRD 3.0 Tekerlek(ler) kitlenmesi

Ynt: GC 2006 WK CRD 3.0 Tekerlek(ler) kitlenmesi bilgi icin tesekkür ederim. saglikli günler dilegiyle... tm

2. tm

GC 2006 WK CRD 3.0 Tekerlek(ler) kitlenmesi

Ynt: GC 2006 WK CRD 3.0 Tekerlek(ler) kitlenmesi merhaba, belki sorunuzun yanitini almis olabilirsiniz servisten. ama buyuk olasilikla fren balatanizdan kaynaklaniyor. tamamen bitmis ve hatta parçalanmiş olabilir. zaman kaybetmeden servise gitmenizde yarar var. esp balata ömrünü kisaltiyor ve...
  3. tm

İki Japon Bir Amerikan Araç ile Çataldağı Off-Road Gezisi (21 Eylül 2009)

Ynt: İki Japon Bir Amerikan Araç ile Çataldağı Off-Road Gezisi (21 Eylül 2009) üstadım, fiyat tarifesine "açılmamış fren hidroliği" de eklenmeli bence ;D

4. tm

Jeep Wrangler Rubicon 2.8 CRD Asfalt ve Arazide Nasıldır ?..

Ynt: Jeep Wrangler Rubicon 2.8 CRD Asfalt ve Arazide Nasıldır ?.. ben de hem 2006 grand cherokee WK hem de 2009 rubicon unlimited sahibi biri olarak; bu karşılaştırmayı yapabilecek durumda hissediyorum kendimi. ugur bey'in grand yorumlarına katılıyorum. ancak konfor beklentisiyle rubicon satın...
  5. tm

Valla Kanyonu Gezisine Ne Dersiniz?

Ynt: Valla Kanyonu Gezisine Ne Dersiniz? küre daglari, "dünya milli parklar statüsü"nde degil miydi? bunun hic mi önemi yok? hic mi yaptırım gücü yok? aslina bakarsaniz karamsar bir tablo cizmek istemem ama fırtına deresi'nin basına gelenler burada da yasanacak gibi gorunuyor. karadeniz sahil...

6. tm

Valla Kanyonu Gezisine Ne Dersiniz?

Ynt: Valla Kanyonu Gezisine Ne Dersiniz? valla kanyonuna da baraj yapılıyor!!! http://www.haberturk.com/haber.asp?id=163494&cat=110&dt=2009/08/05 ve korkulan gerceklesiyor. dogrulugu okudugum haberle sınırlı. ancak bu tür haberler her zaman dogru cıkar... neden gunes enerjisi dururken ille...

7. tm

Şile, Kömürlük - Akçakese Off-Road ve Keşif Gezisi (07 Haziran 2009)

Ynt: Şile, Kömürlük - Akçakese Off-Road ve Keşif Gezisi (07 Haziran 2009) eh! haksiz degilmisim. ben de mekanikten anladigimi düsünürdüm. oysa aramizda "üstad"lar varmis. bundan böyle gezide siz varsaniz eger yanimiza acilmamis hidrolik almak yeterli sanirim. ;)
  8. tm

Ynt: Şile, Kömürlük - Akçakese Off-Road ve Keşif Gezisi (07 Haziran 2009) evet görebildigim kadariyla mütevazi bir ruhunuz, iyi bir mekanik ekibiniz var. :) tebrikler hepinize. ve bir rica! eger zor olmayacaksa izlediginiz rotayi kroki ya da google uzerinden de aktarabilir misiniz?
  9. tm

Ynt: Şile, Kömürlük - Akçakese Off-Road ve Keşif Gezisi (07 Haziran 2009) ...yapıştırma olan balata plakası yerinden çıkıp kampanayı sıkıştırmış. Yapacak bir şey olmadığına kanaat edip, Sol arka fren beynini,Sağ arka fren beyni ile değiştirip havasını aldım, aracı 3 tekerlekten Frenli modele...

10. tm

1. Gezenbilir Jeep Buluşması ve Off-Road Gezisi (24 Mayıs 2009)

Ynt: 1. Gezenbilir Jeep Buluşması ve Off-Road Gezisi (24 Mayıs 2009) konunun güncelligini yitirdigine kim karar veriyor? ???

11. tm

Mahmut Şevket Paşa Köyüne Off-Road Gezisi (24 Nisan 2009)

Ynt: Mahmut Şevket Paşa Köyüne Off-Road Gezisi (24 Nisan 2009) al benden de o kadar be yunus :D :D
  12. tm

Evlenmek

Ynt: Evlenmek ertesi sabah uyandiginda artik hicbirsey eskisi gibi degildir. yeni bir hayata adim atmissindir...

13. tm

''Muhabbetimizi Serbest Muhabbet Bölümünde Yapalım'' Uyarısı!..

Ynt: ''Muhabbetimizi Serbest Muhabbet Bölümünde Yapalım'' Uyarısı!.. himmm. az once ilginc bir sey oldu. mesajinin geri kalani sonradan sayfama dustu.
  14. tm

Ynt: ''Muhabbetimizi Serbest Muhabbet Bölümünde Yapalım'' Uyarısı!..
  15. tm

Ynt: ''Muhabbetimizi Serbest Muhabbet Bölümünde Yapalım'' Uyarısı!.. aslında bu aile ici tartısma ve demokratik yaklasım sırasında benim gozlemledigim bir sey var ki takdire sayan! site yonetimi, inanılmaz bir bicimde "yuksek aidiyet duygusu" yaratmayi basarmis hepimizde. araclarimizin uzerine...

16. tm

Ynt: ''Muhabbetimizi Serbest Muhabbet Bölümünde Yapalım'' Uyarısı!.. sevgili güven, bence de haklisin... bakalim bizimle hemfikir olan var mi? yoksa yalniz miyiz? ;D
  17. tm

Gürül Gürül Akan Kanyonlar Diyarı; Cide

Ynt: Gürül Gürül Akan Kanyonlar Diyarı; Cide korktugumun gerceklesiyor olmasi cok can sıkıcı >:( heryeri talan etmek zorunda mıyız? bir dolu alternatif enerji kaynagı varken üstelik...
  18. tm

İki LR Ömerli'de Sevgililer Gününü Kutladık (14 Şubat 2009)

Ynt: İki LR Ömerli'de Sevgililer Gününü Kutladık (14 Şubat 2009) merhaba güven, aslında bir süredir bu konuyu ben de düsünüyorum. önermelerini okudum. oldukca yerinde. giderek sayımız artıyor. bu bir yandan cok güzel bir gelisme, öte yandan bazı sorunları da pesinden sürükleme potansiyeline...

19. tm

Ynt: İki LR Ömerli'de Sevgililer Gününü Kutladık (14 Şubat 2009)
  20. tm

Ynt: İki LR Ömerli'de Sevgililer Gününü Kutladık (14 Şubat 2009) mac gaywer tadinda bir cozum olmus... :D

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri