Arama sonuçlarınız

1. T

Kim Nerede?

Arkadaşlar 28-31 ekim de bir faaliyet düşünmüyormusunuz.??

2. T

Kendi Karavanını Yapanlar; 2008 15m3 Jumper (atiladi)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; 2008 15m3 Jumper (atiladi) Atilla Abi selamlar kolay gelsin süper bir çalışma 110x55 lerin montajını bekliyorum bence araç görünümü 10 numara olacak...Senden de bu beklenirdi ...İşlerin rast gitsin...
  3. T

Benim Karavanım; Artık Benimde Karavanım Var - Alpaslan Yarar

Ynt: Benim Karavanım; Artık Benimde Karavanım Var - Alpaslan Yarar Alpaslan bey bir tavsiyem olacak sizlere sizinle şile saklıgöl de karşılaşmıştık fazla muhabbet şansımız olmadı. Yurt dışı konusunda size Yunanistan Thassos ve Chalkidiki turu tavsiye ederim.Ama sonrası için bana kızmayın...

4. T

Kutsal Mekanımız ''Poyrazlar Gölü''

Ynt: Kutsal Mekanımız ''poyrazlar Gölü'' Vay vay vay neler kaçırmışız hiçbir şeye yanmam da o yağlıca yok mu bak ona çok yandım...Levent bence o tadı hiç bilmesen daha iyi katlanmak daha kolay olur. Çünkü o tadı bilipte yiyememek çok daha acı dostum.. Çok güzel keyifli bir hafta sonu olmuş...
  5. T

Senede Kaç Gün Seyahat Etmek İçin Karavan??

Ynt: Senede Kaç Gün Seyahat Etmek İçin Karavan?? Haldun abi selamlar...Senin farkın farklı olmak...Dönüşün hemen belli oldu...Saygılar..

6. T

Kendi Karavanını Yapanlar; 2008 15m3 Jumper (atiladi)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; 2008 15m3 Jumper (atiladi) Atilla abi selam sen dış musluğu kullan, bir tanede bağlantı aparatından duş için olanı yaparsın duş yapacağın zaman değiştirerek kullanabilirmisin?Selamlar..

7. T

Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası

Ynt: Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası Karavancıların sigortacısı olan Ali bey sayesinde bende Hakan gibi Aksigortadan ağustos ayında yaptırdığım 793 TL lik poliçe Ankara sigortadan 244 TL olarak yapılınca Aksigorta poliçesi kısmi iptal yapıldı ve acenteden kalan kısmı prim iadesinin 3 iş...
  8. T

Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası

Ynt: Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası Herkese selamlar karavanımın bu seneki sigortasını aşağıda paylaştığım kişi ve acenteye yaptırdım en mantıklı fiyatı onlar verdiler fiyat değişken olduğu için herkese göre değişebilir teklif alınmasında fayda vardır.Benim yönlendirdiğim de iletirseniz...
  9. T

Senede Kaç Gün Seyahat Etmek İçin Karavan??

Ynt: Senede Kaç Gün Seyahat Etmek İçin Karavan?? Güzel bir konu ve başlık, ilk karavanımızı ilan sitesinde görüp almaya karar verdik ve aldık.Karavanın K sini camper ve alkoven terimlerinin bile ne olduğunu bilmiyorduk aldığımız araç 1988 model tahminen adapazarı kardeşlerden birinin yapımı...

10. T

Başımız Sağolsun Hüseyin Pelit "Rüzgar" Dostumuzu Kaybettik

Ynt: Başımız Sağolsun Hüseyin Pelit "Rüzgar" Dostumuzu Kaybettik Çok çok erken çıkılmıs bir yolculuk olmuş bu sefer.(( Mekanın cennet olsun değerli büyüğümüz.Geride bıraktıklarına sabırlar dileriz... Allah rahmet eylesin...

11. T

Bursa Nilüfer 1.kamp Karavan Festivali; 17-19 Mayıs 2014

Ynt: Bursa Nilüfer 1.kamp Karavan Festivali; 17-19 Mayıs 2014 Aytul Tamer Cetin camper 4 kisi elektirik evet
  12. T

Asya Kamp Karavan Derneği Bahara Hoş Geldin Etkinliği

Ynt: Asya Kamp Karavan Derneği Bahara Hoş Geldin Etkinliği Erdal Bey'in görselleri ile ne kadar güzel bir mekan olduğunu katılamayan arkadaşlar görmüş oldu bir nebzede olsa yaşamış oldu. Bizde ailecek kampta olması gereken herşeyin olduğu mükemmel bir kamp geçirdik her şey vardı. Bu etkinlikte...

13. T

Maltepe Buluşmaları

Ynt: Maltepe Buluşmaları Levent ve değerli eşi delikanlıyı sağlık sıhhat neşe ve huzur içinde büyütün bizdende koskoca bir MAŞALLLAAAAHHHHHHH .... Desenize artık TAMAY'da kıdem bastı....Artık junior karavancı Mert Turan..... Sevgiyle, sağlıkla kalın...
  14. T

Kutsal Mekanımız ''Poyrazlar Gölü''

Ynt: Kutsal Mekanımız ''Poyrazlar Gölü'' Valla bir şey söylemeye korkuyorum gönlümden bir Poyrazlar geçiyor ama her an her şey olabilir. :-\ Şair ne demiş beni bu havalar mahvetti..... Selamlar......
  15. T

Kim Nerede?

Ynt: Kim Nerede? Ferhat selamlar Çıralı'da Paşa gözleme vardır (ilkokulu geçince solda) eğer açıksa Mehmet Hocamın favori yeridir selamını söyleyin her türlü yardımı yapar konaklamak içinde uygun bir yerdir ama ben genede ısrarla sahildeki ağaçların altı diyorum.... :D

16. T

Kim Nerede?

Ynt: Kim Nerede? Dostlar sizlere keyifli yolculuklar ve tatiller hedef eğer Çıralı ise sahildeki yüksek ağaçların altında bizim içinde 1 gece konaklayın... İyi bayramlar...
  17. T

Gezenbilir Sonbahar Buluşması; Sapanca 13-14 Ekim 2012

Ynt: Gezenbilir Sonbahar Buluşması; Sapanca 13-14 Ekim 2012 Sürpriz bir organizasyon haberi son anda bize ulaştı ama bu demek değildir ki gelemeyeceğiz, pazar günü kahvaltıya yetişiriz (ancak kamper ile pek mümkün görünmüyor.) inşallah pazara da bir sürpriz olmaz... Selamlar...
  18. T

Gezenbilir Sonbahar Buluşması; Sapanca 13-14 Ekim 2012

Ynt: Gezenbilir Sonbahar Buluşması; Sapanca 13-14 Ekim 2012 Çetin ailesi olarak Camper'ımızla katılmak istemekteyiz büyük olasılıkla cuma'dan geliriz dostları özledik... Selamlar... Tamer

19. T

Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Levent (buralpdi)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Levent (buralpdi) Vayyyyy Vayyyyyyy Vayyyyyyyy Levent sende daha çok iş var üstad sorunu en kolay halletme yolu ne biliyormusun.... Kolunu masa üzerine koymayacaksın ...Yada bilek güreşi falan yapmayacaksın bırak böyle kalsın...
  20. T

Karavanınızda ya da Camperinizde Olmazsa Olmazlarınız Nelerdir?

Ynt: Karavanınızda ya da Camperinizde Olmazsa Olmazlarınız Nelerdir? Enverdede selamlar paneliniz ve camper hayırlı olsun ben baya uzak kalmışım ne zaman aldınız keyifli geziler....

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri