Arama sonuçlarınız

1. Likya

'98 Pathfinder Için Istanbul Usta-parça Önerileriniz

Merhaba bende de patfhinder 2008 r51 kasa var Maslak da istanbul oto var sebahattin usta var tavsiye ederim

2. Likya

Terrano Ii 2.7 Tdi Kalkışta Motor Stop Ediyor

Merhaba İstanbul maslak atatürk oto sanayi sitesi nissan servis istanbul oto sebahattin usta tavsiye ederim
  3. Likya

Terrano Ii 2.7 Tdi Kalkışta Motor Stop Ediyor

Merhaba İstanbulfa iseniz size bir usta öneririm maslak atatürk snayi sitesi istanbul oto sebahattin usta bemde pahtfinder var cok ugrastım sorunları için en son bu ustayı önerdiler ve suan cok menmunum ama agırlıklı olarak terrano gidiyor galiba sürekli görüyorum telde verebilirim isterseniz

4. Likya

Terrano 2 2.7tdi 2001

Merhaba Aracı gercekten bu araclardan anlayan ustaya gösterirseniz zaman ve para kaybı yasamazsınız gider arkadasın desissgi gibi maslakta ataturk sanayi sitesinde nissan servisleri var orayı tabsiye ederim bizim ustamız istanbul otodan sebahattin usta bu aracların her parcasını her sorununu bilir
  5. Likya

Pathfinder Kullanıcıları

Merhaba Aynada hareket varsa camurdan veya tozdan sıkısıkşık yapıyor olabilir vd40 ve hava ile çözüme ulasabilirsiniz hiç hareket yoksa baktırmanız gerekebilir.

6. Likya

2008 Model Nissan Pathfinder Aracım Satılıktır

Merhaba 2008 model nissan pathfinder aracım satılıktır

7. Likya

Pathfinder Kullanıcıları

Herkeze selam Bende 2008 model aracımı satmaya karar verdim ilgilene olursa 05531487914 den ulasabilir . Km 226 binde Fiyat 87500 sorkel yükseltme alt koruma speycır vardır Nakit ihtiyacından dolayı satmaktayım
  8. Likya

Pathfinder Kullanıcıları

Merhaba Suan tam isim ve tel no yok aklıöda aöa uer cok basit tarif edebilirim Esenyurt fatih sanayi sitesi girisindeki benzincinin sokagından içeirye giriniz sag taraftaki yanılmıyorsam 6 7 dükkan zaten girdiginizde görürürsünüz bulamazsanız 05531487914 den ulasın tarif ederim
  9. Likya

Pathfinder Kullanıcıları

Merhaba Tayfun ben istanbuldan yanılmıyorsam babanızla görüsmüstüm telefonda benim aracımda satılık suan o sebepten Arac hakkımda daha detaylı bilgi almak isterseniz face den r51 grubuna bakın orada daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz Araclar da benim bildigim kadarıyla kronik bir arıza...

10. Likya

Pathfinder Kullanıcıları

Merhaba

11. Likya

Pathfinder Kullanıcıları

Merhaba Snorkelin kendine has bir sesi var tabi ki ama bu ses rahatsız edici bir sekilde degil Ama aracta ses olmasın derseniz takmayınız yada snorkel li bir aracı önceden bi test etmenizi tavsiye ederim ben avcılardayım benim aracta var yolunuz düserse bu tarafa sesi duymanız acısından...
  12. Likya

Pathfinder Kullanıcıları

Merhaba Snorkelin kendine has bir sesi var tabi ki ama bu ses rahatsız edici bir sekilde degil Ama aracta ses olmasın derseniz takmayınız yada snorkel li bir aracı önceden bi test etmenizi tavsiye ederim ben avcılardayım benim aracta var yolunuz düserse bu tarafa sesi duymanız acısından...

13. Likya

Pathfinder Kullanıcıları

Bekliyoruz
  14. Likya

Pathfinder Kullanıcıları

15. Likya

Pathfinder Kullanıcıları

..

16. Likya

Pathfinder Kullanıcıları

Merhaba yarın gruba eklerim sizi
  17. Likya

İstanbul Avrupa Yakası Kamp Ekibi

Bizim kamp grubumuz ve ortamımız cok güzel cok eglenceli geciyor bizde cok kafa dinliyoruz sayılmazbizde cok konuşuyoruz o acıdan sıkıntı yok bizde
  18. Likya

Pathfinder Kullanıcıları

Kardeşim sen no gönder bizim pathfinder grubuna ekleyeyim seni

19. Likya

Pathfinder Kullanıcıları

Ücret ne kadar dı
  20. Likya

Pathfinder Kullanıcıları

Su birikintilerrinden geciyorsan snorkel takmalısının bence

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri