Arama sonuçlarınız

1. Arkitekt

Oy Başıma Gelenler. Cj8

5 yıl olmuş ama belki tekrar ziyaret edip okursanız diye yazmak istedim: Öncelikle geçmiş olsun. Umarım halletmişsinizdir. Diğer taraftan; Willment'i hiç duymamıştım, google'da aradığımda milyonlar değerinde olması gerektiğini tahmin ettiğim klasik bir spor araç markası olduğunu gördüm. "1964...

2. Arkitekt

Unimog Modellerini Anlamak

Emeğinize sağlık, geniş kapsamlı ve aydınlatıcı bir rehber olmuş.
  3. Arkitekt

Unimog 1300 L Için Lastik Önerileri

Selamlar. Bu tip sorular benim gibi Unimog'a yeni giriş yapanlar için her zaman güncel. 1300L ve 1700L için lastik önerisi yazan olursa sevinirim. (Bende 1700L çfit kabin var, kardeşimde 1300L - o yüzden her ikisi için de sordum.)

4. Arkitekt

Ihale Ile Alınan Araçlar. Acil Yardım!!

Uzun zaman geçmiş ama belki yine de girip okursunuz diye yazmak istiyorum: orada “dandik” denilen yorum sizinki değil, size yazılan ‘bir hafta önceden sende mi kaldı’ yorumu. Detaylı okuyup anlamadan, sizi destekleyen ve yaşı da hayli yüksek bir kullanıcıya ayıp etmişsiniz.
  5. Arkitekt

Deffender Ihale

Tsk, sağlık bakanlığı, Egm, telekom... yani defender kullanan kurumlar.

6. Arkitekt

Malum Sitedeki Uçuk Defender Fiyatları; Fiyatlar Genel Olarak Bu Şekilde Mi?

Selamlar. Bence burada önemli olan öncelikleriniz. Demek istediğim şu: 70’ler modelleri seri 3 olacaktır, defender değil. Ama sonuçta o da defender’ın bir önceki adı, kasası da 1-2 küçük fark dışında aynı. Bütçeniz kısıtlı ve orjinalinden (üretim zamanındaki orjinali) farklı görünmesini...

7. Arkitekt

93 Model Defender 110 Pick Up Hakkında Bilgi

Ben de öyle bir havuz kasa arıyorum da, o yüzden sordum. Ama muayene sıkıntıları varsa ben de şu sıra ilgilenemem. Sizin de Kyron hayırlı olsun.
  8. Arkitekt

93 Model Defender 110 Pick Up Hakkında Bilgi

Selamlar, ne yaptınız? Havuz kasa olanı aldınız mı?
  9. Arkitekt

1988 V184 Puma Land Rover Defender 110

Selamlar, ilan hala güncel midir?

10. Arkitekt

Defender D Cab

Selamlar, evet o tip defender benim de toplamak istediğim 2 modelden biri. Motor olarak da 4.6 V8 kullanmak istiyorum. Günlük kullanım için değil tabi. Durumum o işle ilgilenmeye biraz daha müsait olduğunda niyetim bir ingiliz kapalı kasa edinip onu modifiye etmek. Aklıma takılan soru arka blok...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri