Arama sonuçlarınız

1. mustafa_ozguven

Bir Ducato (minibüs) Daha Karavan Olma Yolunda...

Aracınız hayırlı olsun. Kolaylıklar dilerim. Tavan bağlantı pimleri onlar, Antalya da bir üretici var, ATY karavan ekipmanları diye. Bu PSA grubu araçların pimlerine çok güzel aparat yapmış, fiyatida çok uygun. Yapmak ile uğraşmayın derim

2. mustafa_ozguven

Karavan Yapımında Usta Arayanlara...

Kendi karavanını yapmak isteyenlere yardımcı olabilirim. İsterseniz komple yapabilir, yada sadece mobilya işlerini yapabilirim iletişime geçmeniz yeterli. 0 533 347 23 78

3. mustafa_ozguven

Volkswagen Crafter Karavan Yapımı (2)

Aralıksız çalışmam sonucunda bitti çok şükür, bu şekilde karavan yaptırmak isteyenlere yardımcı olabilirim. Ulaşmak için 0 533 347 23 78 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

4. mustafa_ozguven

Hızla devam ediyorum, bayram tatiline yetişecek inşallah.
  5. mustafa_ozguven

Bu gün çok iş bitirebildim, önceki yaptığım crafter araçtaki kalıpları kullanmak hızlandırdı işimi.
  6. mustafa_ozguven

Selam arkadaşlar. Kendime yaptığım araçtan sonra bir crafter yapmıştım. Gezebilir de paylaştıktan sonra bana ulaşıp araç yaptırmak isteyen 3-4 kişi olmuştu. Birisiyle anlaşıp ona başladım çok şükür. Araç yine crafter. Bu sefer daha güzel olacak inşallah. Araç sahibi izolasyonu, elektrik ve su...

7. mustafa_ozguven

Yeni Karavan Için Yardım

İzmir de olsanız ben yapabilirdim, ama İstanbul uzak biraz

8. mustafa_ozguven

Karavan Yapımı Hikayemiz

Bende aynen sizin gibi spiral taşla kesme hatasında bulundum. Bahsettiğiniz gibi kötü bir koku ve acayip tozuma yapıyor. Kesme işini hemen bıraktım bu durumda. Ve sonra büyük bir terzi makazı bulup onunla kestim. Çok kolay ve tertemiz bir iş oldu. Yapacaklara tavsiyem makas kullanmak.
  9. mustafa_ozguven

2010 Fiat Ducato L4h2 Karavan Yapımına Başlıyoruz

Kolay gelsin, merakla takipdeyim. Ayrıca ürün özelliklerini ve fiyat bilgisi vermeniz yeni başlayacaklar için çok faydalı olur.

10. mustafa_ozguven

Wolkswagen Crafter Karavan Yapımı..

Merhaba doğrucu Davut. Bencede olmalı ama bu şekilde tek seferde tüv den geçti. Hemde hiç sorun yaşamadan. Nasipo olursa bundan sonraki yapacağım işlerde daha detaycı ve araç sahiplerini daha yönlendirici olacağım. İnşallah bu çalışmalarimin devamı gelir. selam, sonradan yatak ve ocak...
  11. mustafa_ozguven

Banyonun içini anca yaptıra bildik. Küçük bir lavabo ve altına dolap yaptım. Duş teknesini ve bağlantısını tesisat ustası yaptı. İçinide şu geçirmez folyo ile kapladık, yat tipi wc yide koyduktan sonra baya güzel oldu. Yatak odası kısmını perde ile ayırdık, buzdolabıda tam yerini buldu. Araç ilk...
  12. mustafa_ozguven

Crafter karavan yapımı

13. mustafa_ozguven

Her türlü aracınızı karavana dönüştürmenizde uygun fiyatla yardımcı olabilirim. İş yerim İzmir Aliağa da. 533 347 23 78 ulaşabilirsiniz.
  14. mustafa_ozguven

Bu günde çok verimli oldu baya iş cikarabildim. Lavabo, ikili ankastre ocağıda monte ettim. Arada kalan boşluğa buzdolabıda geldim güzel olacak. Zemininde parke kaplamasıni yarın bitirdim mi, Geriye banyonun zemin ve iç kaplaması kalıyor, oda sıhhi tesisatciya kalacak artık
  15. mustafa_ozguven

Begenmenize çok sevindim. Güzel yorumlarınıza da teşekkür ederim. Tam anlamı ile işe kendimi verebilsem 10 günde bitecek basit bir iş aslında. İzmir civarında olan kamp ve karavan severlere her türlü yardımcı olmak isterim. Şu içimdeki heyecanı yaşatmak adına...

16. mustafa_ozguven

Yavaş yavaş sona geldik
  17. mustafa_ozguven

Ben sadece mobilya işlerini, oturma ve yatak süngerlerini yapacağım için bitme noktasına geldi kamp aracımız. Banyonun zemin ve iç kaplamasıni sıhhi tesisat işlerini yapan ustaya yaptıracağız.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri