Arama sonuçlarınız

1. D

Kamp Yeri Seçimi

bunlarda sonuncular...

2. D

Kamp Yeri Seçimi

devam...
  3. D

Kamp Yeri Seçimi

Her zaman kamp kuracağım yerleri ıssız yerlerden seçiyorum. Etrafta kimse yoksa rahatsız olmazsınız, en son 1-2 hafta önce tek başıma gidiş 20 km dönüş 20km olmak üzere toplam 40 km yürüdüm 1150 metre yükseğe tırmandım yüküm 15kg civarıydı hava çok sıcaktı, orman içinde hamak kampı yaptım gece...

4. D

Yaban'ci Adam Bİsİkletle İzmİr-fethİye Turunda

Tek başınızamı?
  5. D

Uyku Tulumu Tavsiyesi

Evolite Himalaya -18ºC Uyku Tulumu, bizde var memnunuz.

6. D

Gps Sorunu

Garmin eTrex 30x kullanıyorum, hareket etmediğim halde yol bilgisayarı değerleri sanki hareket etmişim gibi gösteriyor, nedeni ne olabilir?

7. D

İnsan Günde Kaç Km.Yürüyebilir.?

Benim bildiğim hergün 5km olarak yürümenin bünyeye çok faydası olduğudur.
  8. D

Şelale Kamp Yeri

İyi gezmeler
  9. D

Mevcut Hamağa Cibinlik (sineklik) Ilavesi Ve Tarp Önerisi Gerekli

Hamaktan sonra sipariş verdiğim Aliexpress standart shipping ile gönderilen tente bana ulaştı ama aşağıdaki hamak bana daha ulaşmadı. 2019-07-13 Temmuz'un 13.ünde verdiğim sipariş hala daha bana ulaşmadı. China Post Registered Air Mail ile göndermişti satıcı. En son işlem 08/07/2019...

10. D

Tente siparişini değiştirmiştim, en son olarak şu tentede karar kıldım. 3x3 metre tente kısa kalır diye düşündüm, sipariş verdiğim hamak uzunluğu zaten 3 metre civarıydı ve 4 metre uzunluktaki aşağıdaki tenteyi sipariş verdim ve bugün elime ulaştı. toplamda 17.26 TL vergi ödedim. Tenteyi...

11. D

Garmin Ile Iz Kaydı Nasıl Yapılır?

Burada anlattıklarım tarafımca Garmin eTrex 30x gps cihazı için birebir uygulanarak tecrübe edilerek işlevselliği kanıtlanmış ve siz değerli forum üyeleri için paylaşılmıştır. Muhtemelen tüm Garmin eTrex serisi cihazlar da ve Garmin in tüm el tipi cihazlarında (ufak tefek menü farklılıkları e...
  12. D

Hamak Ile Ormanda Kamp Yapmak?

Avantajları ve dezavantajları olması doğal, herkesin en az bir kere hamak kampını denemesini isterim, çadıra göre özgürlük ve doğa ile içi çe olma hissi çok daha fazla, yıldızlara bakarak uyumak çok muazzam bir his. Şahsen kendim bir kere deneyince vazgeçemeyeceğimi anladım. Çadır kampına son...

13. D

Ücretsiz Kamp Yeri Arıyorum

Ücretsiz duş wc demek, o yerin muhtemelen belediye tarafından işletilmesi ve pis olması anlamına gelir bence. Ne kadar az insan o kadar huzur ve temiz çevre.
  14. D

izi kaydetmet için sanırım joystick tuşuna basılı tutup çıkan ekranda bitti diyoruz.
  15. D

Nokta kaydı diye bir seçenek yok menüde.

16. D

Teşekkürler Yaşar bey, Peki iz kaydı yaparken diyelimki çeşmenin yanında işaret koymak için ne yapmak gerekiyor.
  17. D

Arkadaşlar cidden bilen yokmu yoksa konuyu inceleyen mi yok?
  18. D

Köpeklerle Karşılaşmalar...

3-4 tanesi etrafınızı sarınca birde büyükçe olurlarsa görülüyorlar ama :smiley:

19. D

Balta mı, Bıçak mı?

Ben pala da aldım, yürürklen yol açmak için çalı çırpıyı budamak için
  20. D

%99 bizde arabayla gidiyoruz bazen eşimle bazen ben kimse bulamazsam tek gidiyorum. Bazen dolmuş veya otobüsle tek başıma gitmeyi de düşünmüyor değilim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri