Arama sonuçlarınız

1. K

Freelander2 Enjektör Arızası

Merhaba herkese iyi günler. 2008 model freelander2 enjektör tamiri için tanıdığınız iyi bir pompaci olan var mı. Ben gebzede oturuyorum. İstanbul Gebze için

2. K

Frelander2 Ti̇treme

Freelander 2 düşük vites geçişinde Balat’a sıyırmış gibi titreme yapiyor. dört çeker şaftta boşluk vardı sorun bundan kaynaklı olabilir mi acaba. Ustalarımızın değerli yorumlarını bekliyorum
  3. K

Fren Hidrolik Yağ

Freelander 2 de fren hidrolikyağ nerden konuyor. Motor kısmında nerede acaba

4. K

Fr2 Içim Akü Seçimi

Fr2 için kaç amper akü takılmalı?
  5. K

Freelander 2 Vites Geçişlerinde Duman Atma Sorunu

Araç freelander 2 td4 hse. Enjektör ler yeni rektefe oldu. Performans iyi. Tekleme yok calişmasında hiç bir sıkıntı yok. Rölantide saat gibi. Ama vites geçişlerinde özellikle yoğun siyah duman atıyor. Bu duruma land ustalarımız ne der. Ustaya götürmeye gerek varmıdır tavsiyelerinizi öğrenmek...

6. K

Freelander2

Freelander2 hse kullanım klavuz kitabı bulabilirmiyiz.

7. K

2005 Td4 Freelander Satiyorum

2005 model HSE dizel otomatik freelander emi satıyorum 26 bin AGIR hasar kayıtlı Çalişmayan aksamı yok İlgilenenler 0554 581 38 51 nurdan ulasabilir Fiyat 40 000tl son fıyat
  8. K

Land Rover Freelander Td4

AraBa 2005 dizel sogukken rolantide çalişirken stop ediyor ama stop edene kadar baya mücadele ediyor sotun ne olabilir sıcakken de rolantide düşüyor cıkıyor ama stop etmedi socak
  9. K

Bu Arabanin Arizasi Nedİr Yaa

Lütfen konuyla ilgili başina gelmiş olan yada bu arızadan anlayan yardımcı olursa cok sevınırım 2005 td4 model aracında vitesi D konuma getirdiğimde ekranda F4 yanıp sönüyor viteste D ve N aynı anda yanıyor sadece D de bunu yapiyor ekranda eğim iniş ışığı sarı yanıyor ozaman fakat vites...

10. K

Land Roverofreelander Td4

Merhaba. 2005 model Freelander td4 aldim. Ama vites D iken N ve D isiklari ayni anda yaniyor ve F modu a geciyor. Fakat sanzuman gecislerinde bi sikinti yok. Hdc sari isigida yaniyor ozaman Arabayi kapatip actinda duzeliyor.y Daha sonra tekrar ayni anda yaniyor isiklar ve F modu a geciyor...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR