Arama sonuçlarınız

1. ugurakay

Çekme Karavan Ile Kgm Ve Otoyol Aş Geçişleri

merhabalar, nisan2016 dan beri kullandığım ruhsatsız (araç plakam takılı) çekme karavanım ile KGM'ye ait otoyollardan geçişim şu şekilde oluyordu: - optik sistem OGS cihazından M1 etiketini okuyor, - aynı optik sistem geçen araç uzunluğunun fazla olduğunu fark edince, "hatalı sınıf" mesajını...

2. ugurakay

Dikili Ayvalık Assos Deniz Tatili

6-13 temmuz arası dikili assos arası sahili kesfetmeye calisacagiz. çekme karavan ile kalabileceğimiz kampingler ve onu bıraktıktan sonra görülmesi gereken yerler konusunda tavsiyelerinizi rica ediyorum. saygılar
  3. ugurakay

Denizli Baydil Kamping

merhaba denizli pamukkale köyicinde traverten manzaralı Baydil kampingde 19-21 mayıs tarihleri arası kaldım. İsmen kamping de olsa aslen bu amac için tasarlanmamış. tesiste bulunan restaurant ve yüzme havuzu da pamukklae turizmine yönelik. çamaşır ve bulaşık yıkama gibi mahaller yok. WC ve...

4. ugurakay

19 Mayıs Pamukkale Gezisi

selam. erba 340 ile aranıza acemi karavancı olarak yeraldım. bu haftasonu da ilk gezimizi ailecek izmirden panukkaleye yapacagız. alinacaklar listesi, rota calismasi, kamping tamam. Baydil kamping 2yetişikin 2 çocuğa h.d. 80 Tl verdi. bize de makul geldi. ilk gezinin görece uzun bir rota olması...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR