Arama sonuçlarınız

1. B

Yer Önerisi Ve Tecrübelerinize Ihtiyacım Var.

Selamlar arkadaşlar, 4 kişilik araç üstü çadır sahibiyim.Eşim, ben ve 8 ile 12 yaşındaki oğullarımla yazlarımızı Muğla-Dalaman da bir köy evinde geçiriyoruz.Bu yıl çok uzak olmayan rotalarda araç üstü çadırımızla 1-2 veya 3 günlük kamplar yapmayı planlıyoruz.Önceliğimiz deniz kenarı ve denizi...

2. B

Karavan Seçimi

Selam arkadaşlar. uzun zamandır hayalimizi süsleyen motokaravanı edinme vakti geldi.Sizlerden yardım rica ediyorum. Öncelikle otomatik vites kullanıyorum.Araştırmalarımda bu tarz karavana pek rastlıyamadım. Transporter(çift katlı) veya çok büyük olmayan bir araç düşünmekteyim.eşim ben ve...
  3. B

Karavan Mı, Konteyner Mı???

Selam arkadaşlar,evime 15 km uzakta ufak bir bahçe oluşturuyorum.Haftasonları mangal ve deşarj amaçlı. belediye arsama konteyner koymada sıkıntı çıkarıyor. Önümde üç seçenek var. 1-çeki demiri taktırıp çekme karavan alıcam 2- konteyner koyucam 3- kamelya yapıp yanına konteyner wc koyucam...

4. B

Amarok Çeki Demiri

Selam arkadaşlar,amarok araç sahibiyim. Mayısın 20 sinde muayenesi doluyor. Bu tarihe kadar çeki demirini taktırıp muayene sürecinde hem muayeneyi hemde çeki demiri işini aynı anda halledebilirmiyim? Teşekkürler...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri