Arama sonuçlarınız

1. B.ARLI

QRV 73'

QRV 73'

2. B.ARLI

Satılık Midland Alan 42 Cb Halk Bandı Telsiz 2 Haftalık Faturalı

Satıldı. Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
  3. B.ARLI

Aprs Cihazı Arıyorum.

Değerli arkadaşlar, Arabada kullanmak için aprs cihazına ihtiyacım var. Amatör telsiz lisansım var, telsiz şeklinde değilde, uygun yollu cihaz olabilir. Sevgiler, 73 de TB2TBX Sent from my HTC One A9 using Tapatalk

4. B.ARLI

Gezenbilir; 8 Geleneksel Bolu Kış Kampı (25-26 Şubat 2017)

Merhaba, Bu sene bende katılmayı çok istiyorum, kampta görüşmek üzere. 73 TB2TBX Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
  5. B.ARLI

Sticker

Değerli arkadaşlar, Kia Sportage için offroad sticker bakıyorum. Kendimiz tasarlama şansımı olan bir yer var mı? Sent from my HTC One A9 using Tapatalk

6. B.ARLI

Düzce de 16 ili kapsayan Telsiz Rolesi

Güncel mi Sent from my HTC One A9 using Tapatalk

7. B.ARLI

Midland Alan 42 Cb Halk Bandı Telsiz 2 Haftalık Faturalı + Hediye Mindland Manyetik Araç Anteni 66cm

Merhaba, maalesef cihaz satıldı. Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
  8. B.ARLI

Şuanda CB telsiz 5 kanal da olan var mı? Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
  9. B.ARLI

Merhaba, Haftasonu planım olmasından dolayı maalesef katılamayacağım ama raç telsizimle sizleri umarım duyar olacağım ( umarım ) 73 Burak

10. B.ARLI

Kocaeli Araç Telsiz Montajı

Merhaba, Kocaeli - Merkez'de araç telsiz montajı yapacak bir yer önerisi olan var mı ? sevgiler. Burak

11. B.ARLI

Midland Alan 42 Cb Halk Bandı Telsiz 2 Haftalık Faturalı + Hediye Mindland Manyetik Araç Anteni 66cm

Merhaba, cihaz 2 haftalık olup faturalı ve garantilidir. Yanında 120 TL'lik Manyetik18-244M Midland Alan 42 orijinal araç anteni ile birlikte gönderilecektir. 8 adet sarj edilebilir pil yanında hediye gönderilecek olup piyasa değeri 55 TL'dir. Normal kutusunda sarjlı pil çıkmamaktadır...
  12. B.ARLI

Merhaba, Özelden yazdım. 73 Burak. Sent from my HTC One A9 using Tapatalk

13. B.ARLI

Merhabalar, bende katılmak isterdim ama o zamanlarda yurtdışında olacağım iş nedeni ile. Bundan dolayı elimde CB telsiz var ihtiyacı olana satabilirim. Cihaz 2 haftalık ( Midland Alan 42 + 18-244 Manyetik araç anteni ) olup , tüm aksesuarları ile birlikte gönderilecektir. sevgiler, iyi...
  14. B.ARLI

Satılık Midland Alan 42 Cb Halk Bandı Telsiz 2 Haftalık Faturalı

AnasayfaBana ÖzelEmlakKonut, İşyeri, Arsa, Projeler, Bina, Devremülk, Turistik TesisVasıtaOtomobil, Arazi, SUV & Pick-up, Motosiklet, Minivan, Van & Panelvan, Ticari Araçlar, Kiralık Araçlar, Deniz Araçları, Hasarlı Araçlar, Klasik Araçlar, Elektrikli Araçlar, Modifiye Araçlar, Hava Araçları...

15. B.ARLI

Satılık 5 Günlük Midland Alan 42 Cb Telsiz - 8 Adet Sarjlı Pil Hediyeli + Faturalı + Garantili

Teşekkür ederim :) Sent from my HTC One A9 using Tapatalk

16. B.ARLI

Satılık 5 Günlük Midland Alan 42 Cb Telsiz - 8 Adet Sarjlı Pil Hediyeli + Faturalı + Garantili

Merhaba, 18-244M Manyetik Anten Araç Anteni hediye gönderilecektir. Bilgilerinize Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
  17. B.ARLI

Kia Sportage Için Tavan Sis Lambası Önerisi

Teşekkürr ederim, Burak

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto