Arama sonuçlarınız

1. mstkrsl

Suzuki Gv Far Ve Cam

merhaba arkadaşlar Suzuki gv 2000 model 2.5 V6 aracım var. Önceden kapıları kilitlendiğimde farlar otomatik on saniye kadar Yanar geri sönerdi. Şimdi ise sadece yağmurlu hava da yanıyor. İkincisi ise kapıları kilitleyince camlar otomatik kalkardı şimdi kalkmıyor sorun ne olabilir acaba...

2. mstkrsl

Suzuki 1.6 Jlx 2.0 V6 Jlx 2.0 Hdi Beraber Vitara Alalım

S.a arkadaşlar, İlk öncelikle merhaba. Bu uç araçtan birini alacağım. Fakat uç seçenek yazdım ama 1.6 jlx eledim. Sebebi ise bütçemden yüksek olması buna istinaden o çıktı kafamdan. 2.0 hdi ve 2.0 v6 kaldı suan aklımda. Forumdaki bütün yazıları okudum fakat o yazılar çok eskide kaldığından...
  3. mstkrsl

Toyota 4runner Hakkında

Şimdi kafa iyice karıştı bizim 3.0 v6 ya yönelmişken 2.4 benzin dediniz. 3.0v6 defender 110 dizeldende mi çok yakar Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. mstkrsl

Toyota 4runner Hakkında

Hocam uzun yazmışsın ama iyi yazmışsın eline ağzına sağlık. Ben şimdi araştırırken boş durmadım. Ankara'da araba tamircisi arkadasım var alfa Romeo ustası. Çocukluk arkadaşım. Bir sıkıntım olduğunda ona telefon ederim parça tamir vs isim olduğunda ayarlar. Abim yurtdışından geldi 7 kişilik...
  5. mstkrsl

Toyota 4runner Hakkında

Hocam yakıt olarak 3.0 daha avantajlı olduğu 2.4 un hantal kaldığı söylenmekte siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. mstkrsl

Toyota 4runner Hakkında

Haklısın belki haklı olmaya ama iste bulunduğum yerdeki bakış açısı biraz farklı bu konuya Toyota iste :) Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. mstkrsl

Toyota 4runner Hakkında

O kadar vahim mi yanı :) Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  8. mstkrsl

Toyota 4runner Hakkında

Eyvallah hocam. Benim de kafama o cam takılmıştı açmadan cami indirmek gerek muhtemelen diye düşünüyorum. Ama genel itibari ile 3.0 v6 olduğundan enjeksiyonlu imiş ortalama 500 krs yakar diye tahmin ediyorum sanırım. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  9. mstkrsl

Toyota 4runner Hakkında

Eyvallah hocam tam aradığım moral bulmak istediğim cevaplar :) acaba bu 3.0 lar v6 sanırım yakıtı ne durumda olur bilginiz var mi peki Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

10. mstkrsl

Toyota 4runner Hakkında

Merhaba arkadaşlar, Uzun suredir av ve doğa sporları meraklısı olmama istinaden bir arayış içerisindeyim. Sürekli forumlarda gezerek bir bilgi edinmeye çalışıyorum. Arazi araçları derken Defender askı var tabi bende olmamasına rağmen. Fakat Honda Suzuki Defender derken Toyota hep aklımda...

11. mstkrsl

Honda Crv Hafif Arazi Icin Ne Kadar Konforlu Ve Ne Kadar Uygun?

Muhtemelen bu sanyong hakkında bilginiz var tutulan model seri 4x4 fiyatı uygun olan vs hangi modeline bakmalıyım. Dediğiniz özellikte olan hangi serisidir biraz bilgi verebilir misiniz son donemde ilgimi cekmiyor değil. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  12. mstkrsl

Yok hocam on yargı değil ısın açığı biraz maddiyat vergi tüplü olması vs motorin olmuş 4.700 tüp olmuş 2.800 maalesef vergilerde eklenince çoğa çıkıyor action sporlara bakıyorum bakmıyor değil L200 hilux hepsine bakıyorum gel gör ki konuşurken keseye bakmak lazım mesele bu :) bütçe olsa alırsın...

13. mstkrsl

Eyvallah hocam hepsine bakıyoruz ama dediğiniz araçlardan sportage tucson binilir doğru ama diğer sanyonglar normalde binilmez. İkinci bir konu vergileri yüksek. Üçüncü konu Suzuki Honda boş isler dediğiniz araçlar saydıklarınız kalite ve piyasa yönünden yanından geçemez. Dördüncü konu ise...
  14. mstkrsl

Land Rover Defender 2.5 Benzinli Bu Fiyata Alınır Mı ?

Peki bu söylediğim Honda crv ve Suzuki için ne kadar ve ne modelde geçerlidir Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  15. mstkrsl

Esin de kullanacak ise ben aylardır araştırıyorum ya Suzuki vitara 1.6 jlx ya da Honda crv alacaksınız otomatik esiniz de kullanabilir hem yakıt hem normal hem arazi kullanırsınız. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

16. mstkrsl

Eyvallah hocam verdiğin bilgiler için adamlar 6 bin daha koymuşlar üzerine bütçe kısıtlı dedikçe mahsus ettiler sanki :) ama istediği kadar yükseltsinler gönlüm araştırmalarım sonucu dizele kaydı ilerisi için. Yalnız tek araba olarak kullanacağım icin kendi mevcut arabam var Peugeot 406 2.0 sv...
  17. mstkrsl

S.a herkese merhaba, Aranıza yeni katılmakla beraber bu siteden dolayı kafayı yedim diyebilirim. Tabi iyi yönde yanlış anlaşılmasın :) sevgili üstadlar ve kullanıcılar. Benim maalesef av tutkum var ve bu tutkumu yenemedim artık saldım çayıra hesabı. Herneyse ben haftada mutlaka ama mutlaka iki...
  18. mstkrsl

Eyvallah hocam verdiğin bilgileri bilmiyordum çok işime yarayacak. En iyisi dediğiniz gibi biraz daha bekleyip 2002 üzeri almak acele etmemek. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

19. mstkrsl

2002 model üstüne maddi yönden gücüm yetmez belki ama 99-2001 arası ideal midir yakıt durumu nedir acaba kullanan var mi arkadaşlar. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  20. mstkrsl

Selamlar bende Avcı olarak arazi aracı bakıyorum ayni arkadaşın yazdıkları bana uyuyor bende almak istiyorum fakat bütçe açısından Honda crv 2.0 99-2001 ve Suzuki vitara 1.6 jlx arasında kaldım suan tek düşündüğüm şey vitaranin araziye uygun olduğu ama hacmi beni korkutuyor. Avcılığı bilenler...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON MESAJLAR