Arama sonuçlarınız

1. S

Toyota Hi̇lux 2.8 Dpf Problemi̇

Merhaba dostlar, 2017 model, 2.8 4X4 Adventure, 130.000 km'de bir aracım var. Aracımın tüm bakımları Toyota Plaza'larda, zamanında yapıldı. Yaklaşık 1 aydır arabadan beyaz duman çıkıyor, çekiş bir miktar düştü ve yakıt sarfiyatım 18-19 lt/km (normal kullanım, trafik yok, gazlama yok, 4x4 yok...

2. S

Ford Ranger Wildtrak Lastik Ve Yükseltme Için Öneri Lütfen

Herkese merhaba, açıkçası bu kadar önemli bir konuda yorum yapılmaması şaşırtıcı, aramızda lastik ve yükseltme konusunda uzman dostlarımız sizleri klavye başına bekliyoruz :) Bende yukarıdaki arkadaşımız gibi bir Wildtrak sahibiyim (2010, otomatik, 134.000 km) aracmı aldığımda üzerinde 2012...
  3. S

2010 Wildtrack Vs 2009 Navara 2.5 Le

Selam arkadaşlar, Öncelikle iyi dilekleriniz ve yourmlarınız için hepinize teşekkür ederim. Arabam ile neredeyse 3 ayı doldurdum, başımdan geçenleri sırasıyla sizlerle paylaşacağım. Aracımı aldığımda Osmangazi'den Antalya'ya kadar virajlı sahil yollarında, kuru zeminde test etme fırsatı...

4. S

Selamlar @cazzcazzy , verdiğiniz değerli bilgiler için çok teşekkür ederim, tercihimi Ford'dan yana kullamdım umarım mutlu olurum, toplubir cevapta genel bilgileri paylaşacağım. Sevgi ve saygılarımla
  5. S

Selamlar Yeşilceli, D-max'ı gerçekten çok istemiştim fakat 40-45.000 ₺ bandında 150.000 km aşağısı temiz bir araç bulamadım. Tercihimi Ford'dan yana kullandım (yedek parça fiyatları, bakım ve aracın tipi gif i sebepler) cevap ve yönlendirmeniz içim çok teşekkür ederim Sevgi ve saygılarımla

6. S

Merhaba sevgili forum üyeleri, İsmim Cihan, 31 yaşındayım, ilk pick-up'ımı almayı düşünüyorum ve sizlere Datça/Muğla'dan yazıyorum. Sene başında İstanbul'dan Datça'ya taşınmam ile birlikte uzun zamandır özlemini çektiğim doğa aktivitelerini burada yapma fırsatı buldum. İmkan buldukça hafta...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri