Arama sonuçlarınız

1. G

Voyager Kamyonet Pick Up Rollbar

Arac'a kabin taktığımızdan dolayı rollbar boşa çıktı. 2016 haziran ayında alındı.Voyager marka.70MM krom.Tertemiz herhangi bir sorunu yok.Bildiğim kadarıyla üniversal .Bağlantı ayakları ayarlanıyor ve kasaya vidalınıyor.ihtiyacı olan'a 350tl'ye bırakacagım.

2. G

Ssangyong Actyon Sport , Korando Sport Yan Basamak Takımı

Satılmıştır ,Başlık kaldırılabilir.

3. G

Ssangyong Actyon Sport , Korando Sport Yan Basamak Takımı

Voyager Marka - OEM Hitit modeli Taşıma kapasitesi 200 KG Basamak Genişlik 13,6 CM Basamak yükseklik 4,6 CM Basamak Uzunluk 210CM Malzeme :Extrüzyon alüminyum,Copolymer plastik,304 kalite paslanmaz çelik Tüm bağlantı ekipmanları mevcut. Üretim yılı 2016. Kondisyonu ;iyi durumda Sorunsuz,Tamir...
  4. G

Series3 Restorasyonu

Teşekkürler.Direksiyon üzerinde var orjinal değil kötü durumda.Ben dediğim gibi uygun çapta direksiyon baktım bulamadım.21MM iç çap var.Birde direksiyon mili konik oluyor.Diş sayısının uyması gerekiyor sanırım.19MM'den 21MM'ye genişliyor.Frenlere en kısa zamanda baktıracagım.Göstergeyi düz...

5. G

Series3 Restorasyonu

Selamlar bende uzun süredir discovery kullanıyorum.Bu yıl sans eseri seri 3 ile tanıştım.Aracın durumu iyi değil.Hatta ne yapacagım diye düşünüyordum.Arac 74 model.Sonra paslı bir tarih oldugunu ve kişiselleştirebilecegimi düşündüğümden aldım.İlk Arazi denememde bu kadar keyif verecegini tahmin...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri