Arama sonuçlarınız

1. H

Karavanda Araç İle Yaşam Aküsünün Bağlantı Metodları

ilk 3 sorumun cevabı yanıtlanmamış olsada 1-90 amper araç aküsü ile 200 amper Yaşam aküsü arasına kaç amper ayırıcı konmalıdır.? (marka model öneri verilebilir mi?) 2- Her iki akü için kaçar amper sigorta gerekir. 3-Ayrıca bunlara ilaveten kaçak akım rolesi komulması gerekir mi? Yinede hesap...

2. H

2004 Ducato Minibüs'ten Motokaravan İçin Cam Sorunsalı

siz cam taktırmak istediğiniz için yazmıştım .cam yapmaktalar....
  3. H

2004 Ducato Minibüs'ten Motokaravan İçin Cam Sorunsalı

kartal sanayinde ölçü verildiği taktirde yapan yerler var 3-5 gün gibi bir sürede teslim edilebilir.Yada camcının vereceği ölçüye göre siz tadilat yaparsınız

4. H

Karavanda Araç İle Yaşam Aküsünün Bağlantı Metodları

1-90 amper araç aküsü ile 200 amper Yaşam aküsü arasına kaç amper ayırıcı konmalıdır.? (marka model öneri verilebilir mi?) 2- Her iki akü için kaçar amper sigorta gerekir. 3-Ayrıca bunlara ilaveten kaçak akım rolesi komulması gerekir mi? çok soru sordum ve konuyu tam olarak anlamak...
  5. H

2+1 Ruhsatli Karavanda (80x200 ) 3. Yatak İçi̇n Çözüm Ariyorum Yardim Lüten

cevap için teşekkürler ekli resimde ön koltuk bu kadar yatabiliyor.arka koltuk ve masa ile tam düz olmamakta.Koltuk sırtlığı sökülmesi en iyisi gibi

6. H

2+1 Ruhsatli Karavanda (80x200 ) 3. Yatak İçi̇n Çözüm Ariyorum Yardim Lüten

Merhaba 2+1 motokaravanda sürücü koltuğunun arka kısmı sökülebilir mi.Dönerli koltuk mekanizması yada döner koltuğun kensdisi takılamıyor diye biliyorum .Yatak olacağı zaman döndürmeye gerek kalmadan koltuk sırt ve kafalık alt oturaktan ayrılaibilir mi ?yola çıkılacağı zaman tekrar...

7. H

Motokaravan Ruhsatta Yolcu Sayisi

Ruhsatta 1+1 yazan karavan da arka koltukta emniyet kemeri takılı 15 yaşında çocuk olursa ceza ya mı tabidir.Yoksa polis insiyatifindemidir.Genelde tüm karavanlar önde 1 şöför 1 yolcu koltuğu oluyor.Herkez bu şekilde mi yolculuk yapıyor Cevaplarınız için teşekkür ederim. Not:Ben yazıları...
  8. H

İgo Primo İçin Çeşitli Avrupa Ülke Haritaları

deneme şansım olmadı.Sadece yunan değil diğer ülkelerde gözükmüyor. Navitech navigasyon aletine kurdum.Telefon değil . Farkedermi lisansları.Teşekkürler.siteden güncelleme yaptım bedava arnavutluk haritası verdi.Arnavutluk haritasında adres girilebiliyor ve harita gözüküyor.Teşekkürler ilginize.
  9. H

PROBLEM :lisansta heralde.haritayı görmüyor .ne yapmalıyım

10. H

öncelikle bu güzel paylaşımlar için teşekkürler sorum şu olacak , yunanistan haritasını ve avrupa lisansı verdiğiniz linklerden yükledim fakat çalışıp çalışmadığını bilmiyorum. Sadece yunanistan haritasını yükledim .Naviden Adres bul seceneğini secince ülkee kısmında yunanistan gözükmedi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri