Arama sonuçlarınız

1. S

O Araç Bu Karavanı Çeker Mi? Sorusuna Yanıt :)

Hocam bir musibet bin nasihattan yeğdir,bakalım görelim. Bu kapıdaki veriler rahat çekme maximum verileri olabilir.

2. S

Çeki Demiri Sorunsalı

Size yine iyi fiyat vermişler, benim arabaya anahtar teslim 2400 tl dediler.
  3. S

Bende tam tersini düşünüyorum, bu verilere bir %10-20 + koyulabilir.benim araba 1570 kg, ve 1000 kg çekebilir deniyor. Şimdi maximum 700 kg mı çekebilirim? halbuki internetteki testlerde 1050 kg lık karavanı %15 eğimle çekebilir deniyor.Buda Erciyes dağına çıkarken en eğimli yerin %12 olduğunu...

4. S

Sadece balata ise sıkıntı yok, bu sizin şahsi fikrinizmi yoksa duyummu yada bir çalışma varmı?
  5. S

Bence omu çeker bumu çeker kısmı biraz şahsileştiriliyor.Yani bu değer sınırlarında ise çekebilir deniyor.Burdaki bilgiler çok değerli, lakin bunun daha kolay bir yolu var. Arabanın ön kapılarının altında zaten kaç kilo, azami yükü, toplam römorklu yükü yazıyor zaten. bu sebeble beygirdir...

6. S

Karavan Ile Zorluklar

Haklısınız, bir arkadaşım güven karavandan 4 kişilik resmi olarak 750 kg olan bir karavan yaptırmış, öyle bir şeye bakmam gerekiyor, yada adrianın altea four modeli, teşekkür ediyorum yorumlarınız için.

7. S

Karavan Ile Zorluklar

Cevaplarınız için çok teşekkür ediyorum, evet dediğiniz gibi servis aslında bana teklif etmişti, araba 160-170 beygire tork değeride 300 lere çıkartıyım diye, böyle bir çözüm olabilirmi? Zaten sıkıntı sadece 100-200 kg lık bir fark var.1000 kg lık fark arabanın azami yükü 2150 kg dediği...
  8. S

Karavan Ile Zorluklar

Benim 1.6 hdı 110 beygir 240 nm tork aracım 5.25 i çekermi? arabanın ağırlığı 1570 kg, yüklü toplam çeki ağırlığı 3150 kg. ama römork çekme kapasitesi 1000 kg denmiş.Sanıyorum bu karavanlar 1200-1300 kg civarında. 5 kişilik bir aileyiz(2 yetişkin 3 çocuk) 4 kişilik karavan işimi görür diye...
  9. S

Çekme Karavan Muayene Süreleri Hakkında

Anlamadığım bu karavanı teşvik edecekleri yerde sanki almayın diyorlar.Otomobilde bile 2 yıllık olan muayene bunda nasıl 1 yıl oluyor, mantığı nedir?

10. S

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Kayseri'den katılıyorum, Erkek, evli,3 çocuklu,özellikle karavanlar için üye oldum.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri