Arama sonuçlarınız

1. P

Eylülde Doğu Karadeniz

Merhaba, Eylül ayında 1 haftalık bir Doğu Karadeniz planımız var. Trabzon'dan araç kiralayıp doğrudan Artvin(Borçka veya Şavşat)'e geçip, 1 gece orada konakladıktan sonra Batum'a geçmeyi(araçsız) sonrasında ise 3 gün Rize yaylalarında(Pokut ve Çamlıhemşin) konaklamayı planlıyoruz. Son gün de...

2. P

merhaba, Rize ve Artvin'i araştırırken sayfada yazdıklarınıza denk geldim. Ağustos başı...

merhaba, Rize ve Artvin'i araştırırken sayfada yazdıklarınıza denk geldim. Ağustos başı trabzon,rize, artvin yaylalarını gezmeyi planlıyoruz, otostop ve köy dolmuşları ve tabi bolca yürüyerek :) Bize görmemiz gereken hem güzel hem güvenli (çadır açısından ) yaylalar konusunda...
  3. P

Kıbrıs 'ta Kamp Hakkında..

Merhaba yeniden, ilk kampımızı gerçekleştirince kısa bir bilgi vermek istedim. Adada karpaz Marinayi geçtikten sonra hem kuzey hem güney bölgesindeki plajlarda birçok kampa uygun bölge var.bazıları caretta üreme bolgesi olduğundan kamp yapmak yasak ama bunlar dışında da cok sayida uygun bölge...

4. P

Kıbrıs 'ta Kamp Hakkında..

Merhaba, Kıbrıs'ta yaşıyorum ilk kampımı ben de bu sene yapacağım ancak bilgim olan konulardan yardımcı olmak istedim. Kıbrıs'ta deniz kenarında kamp yapmak isterseniz çok fazla seçenek var çünkü hem güvenli ve sakin hem de upuzun bir sahile sahip. Ama özellikle gitmenizi önereceğim yer...
  5. P

Kıbrıs Konusunda Yardım

Merhaba, Konunun üzerinden çok zaman geçmiş ama başka ihtiyacı olanlara fikir versin diye bilgilendirmek istedim.Sezonuna göre değişir ancak mayıs -kasım arası dönemde günlük kiralandığında oldukça pahalı olabilir, geçen sene 3 günlük sorduğumuzda 250 lira demişlerdi. İllaki daha uygun ve daha...

6. P

Çanakkale Ve Fethiye Kamp Önerileri

Herkese merhaba :) Bu sene eşimle farklı bir tatil hayal ettik ve kendimize bir güzergah belirledik, ancak yardıma ihtiyacımız var :) Öncelikle planımız Bozcaada,Gelibolu ve Kazdağları ile başlayıp oradan otostop veya otobüsle Fethiye'ye inip Kabak-Kelebekler ve Saklıkent yapmak. Çadır, uyku...

7. P

Yaz Kampı

Merhaba, Çok zaman olmuş ama umarım buralardasınızdır ve gezinizi gerçekleştirebilmişsinizdir :) Biz de eşimle benzer bir gezi planlıyoruz, çadır ve otostop çok ihtiyaç halinde ise otobüsle. Çanakkaleden başlayıp kazdağları, oradan fethiye kabak,kelebekler ve saklıkent var aklımızda. Nerelerde...
  8. P

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Herkese merhaba, Eşimle birlikte daha önce yurtdışında yaptığımız gezileri artık yurtiçinde de ve otostop- çadır ikilisi ile yapmaya karar verdiğimizden siteye üye oldum :) Biz Kıbrıs'ta yaşıyoruz, Kıbrıs'la ilgili her soruda yardımcı olmaya çalışırız:)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri