Arama sonuçlarınız

1. gomodoejderi

Sorento Için Lassa Competus Göre Karda Daha Çok Iş Yapabilecek Lastik Önerisi

Lastik değiştirip daha bir fark yaşayamazsın diyen olur belki diye bazı örnekler paylaşmak istedim. Mevcut lastigimin performansı: Mevcut lastigimin fail ettiği anlar

2. gomodoejderi

245/70R16 Lassa Competus Winter KIŞ LASTİK 4X4 PIRELLI 245/70 R16 107H SCORPION WINTER HANKOOK 245/70R16 107T W320 Winter i*cept evo2 SUV
  3. gomodoejderi

Kar için iyi performans veren lastik arıyorum. Derin karda kullanacağım. Mevcut lastiğim Lassa competus AT 1. Versiyon, derin karı ezip sonra patinajda kalıyor. Lassa Competus AT mevcut lastiğim. Çoğu markanın Mevcut kış lastiği serilerine baktığım zaman, asfalt üzerine yağmış kar için...

4. gomodoejderi

2003 2.7 Crd Aldım, Birkaç Sorum Var...

Turbodan falan yağ geliyor ve bu gazlatiyor olabilir mi? yag da güzel yanar ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. gomodoejderi

2003 2.7 Crd Aldım, Birkaç Sorum Var...

Merhaba, Sorentonun ön diferansiyeli de kitli, sağ sol 1:1 aktarım hep sabit. Diferansiyel icerisinde uyduplanet yok, doğrudan güç aktarımı var.jeep de eger boyle ise Kaydirici ne ise yarayacak anlayamadım. Jeep de limited sheer differantial varsa o ayri tâbi. ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk...

6. gomodoejderi

Kendi Karavanımı Yapmaya Başladım (tospİk)

Karavanlarda da plaka ve ruhsat olmuyor mu? ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. gomodoejderi

Duster Araç Üstü Çadır Ve Caretta Karavan

Tuvalet oluyor mu bunlarda? ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. gomodoejderi

4.0 Estate Modeli

Lpg 2,37-2.49, benzin 5.10TL 15.07.2017, Bursa ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. gomodoejderi

Araç Üstü Çadır Ve Uygun Araç

4x2 alacak olanlara uyarım, benim aracim Sorento, kumanda dan 4x4e aliyorsunuz. 4x2 modunda o kadar acayip yerlerde kaldim ki, ucuz olsun 4x2 qasqai alanlari dinleseymişim çok ağlarmışım. Bakın çok saçma bi yerde böyle kaldım. Araç 2400Kg, 4x4 olmasa ne yapacaktım? Video...

10. gomodoejderi

Uludağ Da Kamp Için Yardımlarınız..

Merhaba, Bursa 2014den beri pilot il olarak, grupların rehbersiz uludağ da gezilmesi yasak. 2017 itibari ile tek kişi gezilmesi de yasaklandı. Haberiniz olsun. ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. gomodoejderi

Discovery 2 Almak Istiyorum.

Ben lassalardan memnunum, karda gidiyor. çamurda gidiyor. ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. gomodoejderi

Offroad Gezisi (kaynaklardan Nif Dağına Giriş-bornova Kavaklıdere Den Çıkış) Resimler Ve Videolar

Siz de yazali 1 yil olmuş :) ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

13. gomodoejderi

Sorento İçin Lastik Tavsiyesi

Çok olmuş siz yazalı ama dün cektigim video. Lassa competus 4x4 ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. gomodoejderi

Sorento Tercih Edilmeli mi?

Selam, 140 beygirlik olanlarda ESP yok ve LSD kullaniyor. 170 beygirliklerde 4x4 e gectiginiz zaman H olsun Lo olsun, esp yi kapatir cunku diferansiyel kilidi devreye giriyor. ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. gomodoejderi

Kia Sorento Xforce 2008 2009 Hakkında Bilgi Verırseniz Sevirim

Selam, 10-11 litre mazot yakar 100Km de. ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri