Arama sonuçlarınız

1. A

Frontera B Kasa V6 3.2 Artilar Ve Eksiler Ve Tavsiyeler ???

Hocam tebrik ediyorum ! 3 yıldır 3.2 kullanıyorum, ve saydıklarınızın neredeyse tamamı başıma geldi, çok iyi tespit etmişsiniz sorunları. Fakat sizinle uyuşamadığım bir konu var, oda yakıt meselesi. Üstad ben 20 litreden az yakamıyorum. Bu yakıt verisi tabi hafif arazi koşullarında elde ettiğim...

2. A

OPEL Frontera Serbest Muhabbet Köşesi

Arkadaşlar merhaba 3.2 v6 arazi vitestiyle ilgili bilgi sahibi arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Arazi vitesi difklock tuşu aktif olmadan devreye alamıyorum bu normal midir? Tuşa basıp vitesi N pozisyonuna alıp arazi vitesini 4l pozisyonuna getiriyorum , sonrasında difklock tuşunu...
  3. A

Frontera B 3,2 4 Cekere Gecmiyor Dugmeye Basıyorum Yanıp Sonuyor

Arkadaşlar merhaba, ben 3.2 v6 araçta 4 çeker sistemini tam olarak çözemedim. Internette epey Aradım fakat bi kaynak bulamadım. Bilgi sahibi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. Sorularım , 1. Araçta teker aksları sembolü olan Düğme sadece 4 çekere mi alıyor. Diferansiyel kilidi görevi...

4. A

Frontera B 3.2 Silkeleme Sorunu

kocaelideyim ben sıfırını mı soruyosunuz? sıfırı yok servsis getirebiliyor ama dediğim gibi yurtdışından geliyor
  5. A

Soğuk havalara oranla çok daha az yapıyor, en son iyi bi ustaya aracı bıraktım sabah motor soğukken cihaza bağlayarak test etti, arıza yaptığı anda cihazın verdiği bilgi ateşleme bobinleri arızasıydı. USta bobinleri değiştirirsen hiç bişe kalmaz dedi ancak bobinlerin sıfırı türkiyede yok...

6. A

Denedim malesef işe yaramadı, 50 dereceye yükselttirdim ama yine yaptı..

7. A

Arkadaşlar merhaba, Büyük bi Hevesle satın aldığım araçtan soğumak üzereyim. 2001 model boyasız Hatasız bi araç. Alırken de bir kaç yere gösterdim ancak hiç bi sıkıntısı olmadığı hatta çok iyi performansta olduğu söylendi ki gerçekten Performansı çok iyi. Aracın sorunu sabahları motor Soğukken...
  8. A

Devir Dalgalanma, Stop Etme Problemi Ve Çözümü

Gaz sisteminin elektrik bağlantısı Ateşleme bobinlerinden yapılırsa bobinlere aşırı yüklenme oluyormuş ve arıza veriyormuş. Bi Arkadaşımın da başına gelmişti oda aynısını söylüyor. Bağlantı değiştirilmezse sorun tekrarlar diye yazmışlar, siz de bi sordurun isterseniz. Bir de Çıkma...
  9. A

Devir Dalgalanma, Stop Etme Problemi Ve Çözümü

Merhabalar okufa Bobinlerin hepsi mi değişti? Ve fiyatları nedir paylaşabilir misin? Bir de bu konuyla ilgili olarak okumalarımda Carbon clean yada kurum temizliği yapılmazsa sorunun tekrarlanacağı yazılıyor. Size böyle Bi uyarıda bulunuldu mu ?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri