Arama sonuçlarınız

1. Fatihshaci

2016 Yilinin Ilk Offroad Etkinliği Olurmu Acaba

Yeni kayıtlı üyeniz olarak 2016 nın ilk offroad gezisinde birlikte olabilir miyiz. Aracımı yeni aldım land defender pickup 92 model. şuan hidrolik direksiyon takılması için sanayiide en yakın zamanda yollarda olucak inşallah.. İşin ehli büyüklerimiz ve arkadaşlarımız cevabın gelmesi halinde...

2. Fatihshaci

1987 Model Benzinli Defender 110 İçin Hidrolik Direksiyon

Bende yeni aldığım Defender'ime hidrolik taktırıyorum en uygunu bmw gözüküyor ustamla mersedes 115 kasa çıkması hidrolik direksiyona baktık beğenmedi bakalım aracıma lastiklerden sonra yaptığım ikinci masrafım..
  3. Fatihshaci

4x4pazari.com

Güzel bir düşünce inşallah devam ettirilebilir düzeyde olur bizde istediklerimizi bu siteden temin ederiz

4. Fatihshaci

Defender Için Ofsetli Jant Yapma

Rüchan kolay gelsin kardeş benim aracada uygularsın ilerleyen zamanlarda :))
  5. Fatihshaci

Unimog 411 Projesi ...

Aracı yeniden yaratmışsınız sanki unimog'un yanına kolumanıda ekleyin bence sizin yaptığınız versiyon onlarda yoktur.. Tek kelime tebrikler, yeni çalışmalarınızı görmek isteriz..

6. Fatihshaci

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Selamlar yeni uyenizim, çokça incelemeye çalıştığın sayfalarında dolandığım gezenbilir sitesine kaydımı yaptırdım. Burdada üye olan bir arkadaştan defender pick up aldım hayırlısıyla bakalım neler yapıcaz. Herkese saygılar sevgiler....

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri