Arama sonuçlarınız

1. highoutput

2. El Araç Piyasası Fırsatçılığı ...

20.12.2021 , yokmuş :(

2. highoutput

Sizede Çıkabilir !

tesadüfe bak :) :) :) https://haberglobal.com.tr/gundem/buyuk-ikramiye-buyuk-tesaduf-bileti-satan-bayinin-sahibi-konustu-152091
  3. highoutput

2021de Unutulmayanlar

''Yarınlar düşlerinin güzelliğine inananlarındır.'' Epiktetos Hayallerinizin gerçek olacağı , herşeyin daha güzel olacağı , takkiyesiz , yalansız , riyasız , ve olması gereken yarınların sizlerin ve değerli ailelerinizin umudu değil gerçeği olmasını dileriz , selamlar saygılar...

4. highoutput

2021de Unutulmayanlar

2021 yılından aklımda kalan önemli olaylar , ya sizin ? Ülkemizde günlerce süren orman yangınları , seller ve toprak kayması sebebiyle can kayıpları yaşanması. Döviz kurlarında garip hareketler. Enlasyonun tırmanışa geçmesi. TL nin yüksek oranda değer kaybı. Yeni faizsiz faiz sistemi.
  5. highoutput

Tabi döviz kurunun belli bir oranda sabit kalması önemli bir kriterdir. Ocak ayında döviz kurundaki geri gelme devam ederse ikinci el arabalarda fiyatlar 1 ay sonra daha düşük seviyelere gelecektir diye öngörüyoruz"

6. highoutput

https://t24.com.tr/foto-haber/ikinci-el-araba-fiyatlari-1-ay-sonra-yuzde-50-dusecek,14199

7. highoutput

Sizede Çıkabilir !

Kredi borcunu ödemeyen ikramiye òdermi ?
  8. highoutput

Sizede Çıkabilir !

Eski yılbaşı gecelerinin klasiği , herkesin bir umut ile bütçesine göre aldığı ve yeni yıl gecesi çekilişine kadar hepimize tatlı hayaller kurduran Milli Piyango biletini , hâla alan varmı ? Son yıllardaki şaibeli çekilişleri ve ardından lpgci kuruluşa geçip garip çekilişlerden sonra hâla...
  9. highoutput

''Tarih tekerürden ibarettir'' demiş atalar , var bir bildikleri demekki ;)

10. highoutput

Market Boykot 1-5 Ocak

hassasiyetinizi anlıyorum , aynı rotaya farklı yollardan gidenleriz , %25-30 lik kesim yanlış anlamasın diye biz niye 7 tl lik nohuta 15 tl verelim , sistem boyun eğmişken neden hakkımız olandan vaz geçelim ?

11. highoutput

geriye baktığımızda hatırlanan tek elle tutulur örneğin bu olması ne kadar üzücü ! bir yandan da ortak bilinç ile hareket edildiğinde ne kadar etkili olduğunun kanıtı .
  12. highoutput

Market Boykot 1-5 Ocak

değerli görüş ve yorumlarınız için teşekkürler , başlıkta alt üst olan ekonomiden sadece zincir marketler suçludur , mesajı verilmemiştir. FIRSATÇI , FAHİŞ zam yapan ve fiyat oluşturan tüm sisteme gönderme var , - akaryakıt fiyatlarını da boykot edebiliriz , fahiş vergileride ödemeyerek...

13. highoutput

Market Boykot 1-5 Ocak

Haklısınız bende bugün 1 damacana suyu 16 tl den aldım ( 13 tl idi ) , 1 kg yoğurt u mandıradan 15 tl ye aldım ( 10,50 tl idi ) marketler perakende fiyat belirleyici olduğu sürece FAHİŞ ve HAYVANCA artışlar devam edecek , zamanı gelince başka yere de yapacağız elbette , seçici vicdanlar bizde.
  14. highoutput

Bütün görüşlere saygım saygım var , ben kendi adıma uzun zamandır pasif direniş olarak zaten bu marketlerden alışveriş yapmıyorum , perakende fiyat belirleyici konumda olan bu marketler , benim düşünceme göre bir taraftan üreticiye bir taraftan tüketiciye fiyat oyunları ile darbe vuruyor , tüik...
  15. highoutput

Market Boykot 1-5 Ocak

Çözüm bizim elimizde fahiş fiyatlı ürünleri almayalım , aldırmayalım !!!

16. highoutput

Market Boykot 1-5 Ocak

17. highoutput

Güçlü Ve Pirikamp Ile Yollarda (ve Kamplarda) 2021...

günaydın iyi yolculuklar .

18. highoutput

"Bazen bir ürüne ihtiyacımız bile olmuyor ama fiyatı artacağı için indirimden alalım diyoruz" İngiliz basını bizi kıskanmış !!! https://www.reuters.com/markets/currencies/inflation-soars-turkish-newlyweds-stock-up-food-dream-travel-2021-12-21/
  19. highoutput

"Ortalama yüzde 20 indirim gerçekleştirmeyi planladığımız güncel fiyat listemizi paylaşacağız" 4 gün önce %45 yapıştır sonra %20 kur indirimi !!! yap ; yatacak yeriniz yok sizin. ''Bu anlamda gevşeyen döviz kurlarıyla birlikte fiyat listelerimizde güncelleme çalışmalarına başladık'' hay...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR