Arama sonuçlarınız

1. mhtackl

May Karavan

teşekkür ederim

2. mhtackl

May Karavan

evet boş olarak
  3. mhtackl

May Karavan

Merhaba evet Tip 01 onay belgesi var, kantarda tarttırdım 740 kg kendi gözlerimle gördüm :)

4. mhtackl

May Karavan

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim, 3 defa kampa gitme fırsatım oldu gayet güzel ve ihtiyaçlarımızı fazlasıyla karşıladı severek kullanıyoruz, ön tarafa cam olabilirdi ben istemedim, çeki okun basma ağırlığını hiç ölçmedim ama şunu diyebilirim kampinglerde araçla hiç uğraşmıyorum ben tek...
  5. mhtackl

May Karavan

6. mhtackl

May Karavan

7. mhtackl

May Karavan

Merhaba karavan severler ocak ayında yokmu bilen may karavanı derken gittik gördük çok beğendik, aynı gün siparişi verdik ve pazartesi günü teslim aldık ve şuan karavanımızla ilk çıktığımız kamptan yazmaktayım öncelikle may karavan orhan ustaya yürekten teşekürler ilk kampmızda şuan için 2...
  8. mhtackl

May Karavan

Manisa ahmetlide üretilen may karavan hakkında bilgi, düşünce,yorumlarınızı ve değerlendirmelerinizi yazarsanz çok sevinirim... 3.60 modelini nette gördüm 750 kg altı oluşu ve hafif malzemeden yapılışı ve son olarakta fiyatı cezbetti fakat beğenmemden ziyade tecrübeli forum üyelerinin yorum ve...
  9. mhtackl

May Karavan

Öncelikle merhabalar... forumu çok beğendim ve gerçekten çok yararlı bilgiler var emeği geçen herkese teşekkürler...

10. mhtackl

5,25 Erba Karavan Denizli De ....

hayırlı olsun sayın makrakanta karavanınızı çekeceğiniz aracın tipi ve markası nedir acaba ?

11. mhtackl

Sinus Inverter 1500 Watt

.

12. mhtackl

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Selamlar öncelikle güzel bir site olmuş ellerinize sağlık vakit buldukça sıkça girip bol bol konuları okuyorum...2-3 yıldır çadır kampına giden bir aileyiz artık bizde çekme karavan sevdasına düştük ve en kısa zamanda almak istiyorum.Aslında çoğu konuyu okudum cvp ları bulmuş gibiyim ama yinede...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Kayıtlı Üye Sayımız
172,134
Kaydolan Son Üyemiz
mertm

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri