Arama sonuçlarınız

1. G

Angel Far Liberty

Herkese merhaba, Jeep liberty için ekte fotoğrafını eklediğim türde bir angel far takmak istiyorum, bunu nerden tedarik edeceğim konusunda yardımcı olurmusunuz

2. G

Jeep Cherokee 2.8 Crd Hangisini Tercih Etmeliyim

Bir jant boyama üstüne port bagaj nasılda değiştirdi çehresini bizimkinin. Ufaklığı da attım arkaya :) LYA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. G

Yok ıspartadan aldım LYA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. G

2002 model LYA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. G

teşekkür ederim.

6. G

3.7 ye karar kılıp, sonunda bizğm oğlana kavuştum

7. G

Özelden telefonunuzu yollar mısınız? Araç başına gittiğimde sakıncası yoksa orada yardımınız gerekirse diye
  8. G

Gaziantepteyim, nasıl bir fiyat vermeliyim?, takozu nerden alabilirim LYA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. G

Fiyatta henüz pazarlık yapmadım57. 000 gibi bir rakam düşünüyorum. Isparta da servis bulabilirsem göstereceğim. Yükseltme evet 2,5" düşünüyorum max. Ama bulamıyorum :) LYA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. G

Fakat şöyle bir durum var, ben aracı bir kaç ay gündelik kullandıktan sonra off road ve gezi amaçlı kullanacağım ve bu durumda da yükseklik yetersiz gelecek LYA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. G

Başınız sağ olsun Allah rahmet eylesin, anlaştığım araçta bir problem çıkar ise sizi rahatsız ederim. LYA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. G

Bu aracın servis kitabı var mı elinizde, biraz araç hakkında bilgi sahibi olabilmem adına, bir diğer sorum da şu, yükseltme kiti araştırıyorum ironman 5400 gibi bir rakam ama stokta yok, old man emu yu da tar oto getirtirim diyor ama fiyat 7800 civarı, başka nerden tedarik edebilirim, offsetli...

13. G

Teşekkür ederim, valla 3.7 aklımda yoktu, sizlerin fikirlerine önem verdim, Allah pişman etmesin LYA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. G

2 araç üzerinde yoğunlaştım ilki bu, ankarada bir arkadaşım sağolsun ustaya gösterdi ama geçer not almafı 2003 Jeep Cherokee 3.7 65.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 686525663. Bu araca Diğeri de bu, anlaştım (arabayı görmeden) satıcının samimiyetine güvendim açıkcası, gittiğimde de ustaya...
  15. G

Sazak Koyun'da Çocukla Kamp

Çok güzel keyifli bir video olmuş, bana da bir ön bilgi olmuş oldu. Emeğinize sağlık.

16. G

yok ben 1 tabesi ile anlaştım :) ama bir iki tanesi satıldı evet takip ettiğim kadarı ile LYA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  17. G

Isparta'da Usta

Merhabalar, Ispartadan almayı planladığım jeep cherokee marka aracı gösterebileceğim bir usta var mı ?
  18. G

3.7 benzinlileri de gözden geçirmeye başladım 1) bu araç seçeneklerden birisi, km orjinal ise diri bir arabadır diye düşünüyorum, ki dğreksiyona falan bakarsak yıpranmamış gibi https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-jeep-ilk-sahibinden-686525663/detay 2) bu araç var birde, tabi...

19. G

Benzinli de model yılı ile ilgili farklılıklar nedir? Yani 2003 ve 2004 mü yoksa 2005 ve 2006 mı tercih edilmeli. Aslına bakarsanız lpg ile ilgili kaygım bagaj dan ziyade motora verebileceği zararlar, bir süre gündelik kullanıp en nihayetinde hafif off road içün haftasonu aracı yapacağım...
  20. G

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-jeep-master-otomotiv-den-jeep-cherokee-2.8-crd-limited-675074202/detay usta kontrolünde sorun çıkmaz ise bu aracı alacağım sanırım, aslında temiz bir renegade olsa daha iyi olurdu civatalı çamurşuk ve üsteki ledler artı alt korumalar bence...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri