Arama sonuçlarınız

1. Alfacino

Range Rover 3.6tdv8 Hakkında Tavsiye

Merhabalar, 2007 WH 3.0CRD Grand Cherokee kullanıcısıyım ve uzun vadede 2011-2012 WK2 3.0 CRD'ye geçmeyi planlıyordum. Fakat bir süredir aklıma 2008 3.6TV8 Range Rover düştü. Alacağım araç 250-270.000 km bandında olacak muhtemelen. Normalde araçta masraf yapmaktan pek kaçınmasam da konu Range...

2. Alfacino

Satın Alım Tavsiyesi Wh 3.0dizelden Range Rove'e Geçiş

Merhabalar, Bu soruyu LandRover grubunda da başlatacağım fakat bir Grand Cherokee kullanıcısı olarak aramızda olabilecek Range'ler hakkında bilgi sahibi arkadaşların samimi tavsiyelerine ihtiyacım var. Halihazırda 3.0crd WH kasa kullanıcısıyım ve uzun vadede aracımı (2011-2012) WK2 3.0crd'ye...
  3. Alfacino

Yeni Grand Cherokee Wk Aracım

Hocam merhaba, Anladığım kadarıyla 56029527AA sadece sensörün kodu. 68078861AB (includes 56029479AB sensor, nut and cap) Yukarıda örnek verdiğim koda bakarsanız 68 ile başlayan kod sensör, somun ve cap dahil olan setin kodu. Benim sensör üzerinde yazdığınız gibi 56 ile başlayan MOPAR kodu...

4. Alfacino

Bir süre önce aracın ön sol lastiği patladı. Ayrıca aynı teker için lastik basınç sensörü arızalandı. Yeni sensörün yurt içinden MOPAR markası olarak temini 100 USD civarına maloldu. Lastikçide takıldıktan sonra arızanın bilgisayarla bağlanılarak silinmesi de gerekiyor. Parçanın Mopar...
  5. Alfacino

Bir süre önce aracın ön sol lastiği patladı. Ayrıca aynı teker için lastik basınç sensörü arızalandı. Yeni sensörün yurt içinden MOPAR markası olarak temini 100 USD civarına maloldu. Lastikçide takıldıktan sonra arızanın bilgisayarla bağlanılarak silinmesi de gerekiyor. Parçanın Mopar...

6. Alfacino

Daha önce 2.7CRD WJ kasa sahibi idim. İki model arasında tecrübeli bir yorumcu olmasam da görebildiğim farklardan bahsetmek isterim. 2.7CRD daha güzel iç dizayn. Daha kaliteli dashboard ve deri koltuklara sahip bir araç. Yeni kasada bundan biraz feragat edilmiş. 2.7CRD sürerken özellikle hafif...

7. Alfacino

Çok teşekkürler. Cümlemize.
  8. Alfacino

Çok teşekkürler üstadım. Araba üzerinde ufak tefek yaptığım işleri de burada paylaşacağım inş.
  9. Alfacino

Merhabalar, Bu foruma ilk üye olduğumda WJ kasa 2.7CRD araç sahibiydim. Birkaç yıllık Fiorino ve Doblo macerasının ardından birkaç ay önce WK kasa bir araç satın aldım. Sizlerle de paylaşmak istedim. https://i.hizliresim.com/BOPQag.jpg https://i.hizliresim.com/Z5kBXa.jpg...

10. Alfacino

Grand Cherokee Seçi̇mi̇ Hakkinda Yardim

Merhaba, 2.7 wj yi tavsiye ederim kesinlikle. Fakat almadan önce güzel bir ekspertiz yaptırın. Bu araçlarda motor ve enjektörlerde sorun yoksa gerisi çok sıkıntı değil. Motoru ve şanzımanı Mercedes olduğu için gayet güvenilir. 45 bin fiyat olarak gayet uygun ama ekspertiz şart. Araç...

11. Alfacino

Hem Şehir Içi Hem Arazide Td5 Ve Masrafları Hakkında Sorularım Var

Merhabalar, Td5 özelinde pek yorum yapamayacağım. Ama önceki yorumlar ve bugüne kadar oluşan kanaatimce kafaya koymuşsanız 40 bin degil de temizinin gerektirdiği butce ile bir araba bakın. Benim tavsiyem hafif arazi ve sehir ici kullanımı için temiz bir benzinli/LPGli WJ yada 2.7CRD WJ'dir...
  12. Alfacino

Satılık 2003 Grand Cherokee 2.7 Crd

Merhabalar, 1,5 yıldır kullandığım aracım satılıktır. Sahibinden.com'da görülebilir. Nakit ihtiyacımdan dolayı satıyorum. 20-25 bin lira arası bir dizel otomobille takas düşünebilirim. Tel: 0 (506) 775 50 50 2003 Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD 49.750 TL Sahibinden satılık ikinci el - 381534076...

13. Alfacino

Wj Vinç Montaj Opsiyonu

Merhaba, WJ'lerde çeki vinçleri montajı için genelde orjinal tamponların sökülüp modifiye metal tamponların kullanıldığını görüyorum. Belki istisnaları vardır. Yakın zamanda farklı bir uygulama görünce fotoğrafını çekip sizlerle paylaşmak istedim. Havaalanında Yunan polisini kötü bir niyetimin...
  14. Alfacino

Grand Cherokee Wj Uzaktan Kumanda Alıcısı

Hocam epey bir forum dolaştım. Sizin problemin çözümüne dair bir ipucu bulamadım. Gerçekten alıcıdan olabilir. Genel problemlerde akünün eksi kutubunu bir iki dakika çıkarıp sistemi reset ettiriyorlar. Ama sizde bazen çalışıyor bazen çalışmıyor. Bazıları da anahtarlığın kendisinde piller yeni...
  15. Alfacino

Grand Cherokee Wj Uzaktan Kumanda Alıcısı

Merhaba, Sizde de aynı problem var mı bilemem ama benzer sıkıntısı olan biri problemin 12V şarj yuvasına taktığı I pod şarjı bağlantısından kaynaklandığını fark etmiş. Telefon şarja bağlı olsun yada olmasın adaptör 12V çıkışına bağlı iken sıkıntı yaşıyormuş. Sigara yakıcıları dahi çıkarın...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri