Arama sonuçlarınız

1. T

Ducato Vinç

Merhaba 2016 ducato karavan aracıma 17.500 lb vinç taktırmak istiyorum. Bursada vinç alıp montajını yaptıracağım bir yer varmı? Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. T

Amarok Ruhsatta 2h Acil Yardim

Arkadaşlar bugün 2016 model highline otomatik bir amarok baktım satıcı 4x4 dedi çok inceleyemedim aracı ama ruhsatta D.2 TİPİ kısmında 2H yazıyor araç vergi sorgulattığında 4x4 yazıyor, ayrıca araca bitdi denildi ama vergi yazısında tdi yazıyor, satışa yarın gidicem kandırılmak istemiyorum acil...
  3. T

Radyatörde Çamur

Merhaba Arkadaşlar, Tüm soğutma sistemi (radyatör devirdaim termostat vs) ve üst kapak contam değişti, conta değiştikten 1 ay sonra araçtaki suyun çok kirli olduğunu gördüm, radyatör kapağını açıp parmağımı suyun olduğu yere değdirmdiğimde elime çamur geliyordu, geçen hafta suyu komple...

4. T

Şanzıman Yağı Soğutucu (transmission Cooler)

98 XJ Aracıma şanzman yağı soğutucusu alacağım, bizim araçlarda şanzıman yağı ısınması çok oluyor yurt dışında böyle bir çözüm bulmuşlar, sizlerin fikirleri nedir etkisi ne derece olur ? https://www.amazon.com/gp/product/B000C3DDEA/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
  5. T

Termik Çalışması {video}

Arkadaşlar aracımda ufak bir hararet sıkıntısı var daha önce bahsetmiştim bir çok parçam yenilendi buna termikde dahil, bende araştırmaya devam ediyorum ve dün termiği söylenenlere göre test ettim araç soğuk iken elle çevirince zor dönüyor araç sıcakken denediğimdede durum aynı yani fark yok...

6. T

Xj Elektirikli Fan Erken Kapatma

Arkadaşlar araştırmalarıma göre elektrikli fanın 103 derecede açması 98 derecede kapatması gerekiyormuş, ancak benim aracımda 103 derecede açan fan çok az çalıştıktan sonra tahmini 102 derecede kapatıyor. Yabancı forumlarda elektrkli fan ile ilgili sorunların roleden olabileceği yazıyor, sizce...

7. T

Xj 4.0 Hararet Sorunu

Merhaba arkadaşlar, 98 model xj aracımda bir kaç aydır hararet problemi yaşıyorum, birgün elektrikli fanım(Klima) arıza verdiği için klima açık ancak fan çalışmadığı için hararet baya yükselmiş su kaynamaya başlamıştı ve ben bunu sonra farkettim çok mesafe katetmeden aracı soğuttum ancak ondan...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Kayıtlı Üye Sayımız
172,138
Kaydolan Son Üyemiz
ssaracli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri