Arama sonuçlarınız

1. M

Arabayla Türkiye-ukrayna-almanya-türkiye ( Rota Hesaplama Hk. Yardım )

Ynt: Arabayla Türkiye-ukrayna-almanya-türkiye ( Rota Hesaplama Hk. Yardım ) Evet Ukraynada yollar berbat malesef. Bu güzergahlarda nerelerde konaklamamı önerirsiniz ? Gidilecek aracın lüx olması özellikle Bulgar ve Romanya da sıkıntı açar mı başımıza ? Sınırlarda ne kadar vakit geçiririz...

2. M

Tek Başıma Arabayla 72 Günde Doğu-Orta-Kuzey Avrupa 22 Ülke 24000km Overland

Ynt: Tek Başıma Arabayla 72 Günde Doğu-orta-kuzey Avrupa 22 Ülke 24000km Overland Muazzam bir gezi olmuş Zafer Bey, cesaretinize hayran kaldım. Bende önümüzdeki ay Odessaya gideceğim araba ile. Size sormak istediğim Bulgaristan ve Romanya yolları. Yol güzergahı, yol güvenliği açısından ve sınır...
  3. M

Arabayla Türkiye-ukrayna-almanya-türkiye ( Rota Hesaplama Hk. Yardım )

Herkese merhabalar, Aranıza yeni katılmış biri olarak bulunuyorum. İsmim Cengiz. Önümüzde ki ay takriben 10 temmuz 2015 civarı kendi aracımla ailemle birlikte eşimin memleketine gidip (Odessa-Ukrayna), oradan da kayınvalidemin yanına (Nürnberg-Almanya) gidip daha sonra tekrardan vatana geri...

4. M

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Selamlar herkese, İsmim Cengiz. Çanakkaleden aranıza katıldım

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri