Arama sonuçlarınız

1. E

Opel Frontera 3.2 Gösterge Sorunu

Kocaelindeyim

2. E

Opel Frontera 3.2 Gösterge Sorunu

Devir saati 2 katı gösteriyor(2000 devirdeyken 4000 bin devirde göstermesi), km 10 km fazla gösteriyor. Km saati şu an çalışmıyor arada kafasına estikçe çalışıyor. Hararet doğru fakat benzin göstergeside bazen yarısı kadar bazen tamamını gösteriyor. Örneğin 40 lt yakıt olsa bile 20 lt varmış...
  3. E

Frontera 3.2 B Rolanti Ayarlayıcısı

Otomatik vites benzinde frene bastıgımızda rölanti düsüyor ve stop ediyor. Rölanti ayarlayıcısının bozuk olduğunu söylediler ortalama fiyatı nedir nereden bulabilirim ?

4. E

Opel Frontera B 3.2 Benzinde Stop Ediyor Bu Konu Hakkında Fikirlerinizi İstiyorum

Ynt: Opel Frontera B 3.2 Benzinde Stop Ediyor Bu Konu Hakkında Fikirlerinizi İstiyorum Arıza lambası yanıyor hocam. Baska aklınıza gelebilecek fikriniz var mı ?
  5. E

Opel Frontera B 3.2 Benzinde Stop Ediyor Bu Konu Hakkında Fikirlerinizi İstiyorum

Ynt: Opel Frontera B 3.2 Benzinde Stop Ediyor Bu Konu Hakkında Fikirlerinizi İstiyorum çeyrek deponun altına hiç düşürmedik gaz aldıgımız zaman mutlaka benzinde alıyoruz şu an 25 lt yakın benzin var arabada. atiker marka tüp takılı aracımızda

6. E

Ynt: Opel Frontera B 3.2 Benzinde Stop Ediyor Bu Konu Hakkında Fikirlerinizi İstiyorum sabahları gayet güzel çalışıyor bi sorun yok röletinde de stop etmiyor. yeni aldık 1 ay oldu 5 senedir tüp takılı hocam

7. E

Arabanın sağ ön fren balataları attı balatalar degistikten sonra Benzindeyken mesela ısıklara yaklastım frene basıyorum stop ediyor birde gazdan Benzine gectigi zaman bunu yapıyor gazda bu sorunu yasamıyorum sadece benzinde yapıyor fikirlerinizi bekliyorum

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri