Arama sonuçlarınız

1. birsel

Grand Cherokee 3.1 Servis Tamir Bakımı Tavsiye

Bence de, Allah yardım etsin arkadaşa.

2. birsel

Grand Cherokee 3.1 Servis Tamir Bakımı Tavsiye

Merhaba, Ankara da TUNA GARAJI var tavsiye edebileceğim. Tecrübeli bir ekibi var, ben memnunum.
  3. birsel

Ankara Da Ilk Bakım

10-40 yağ 5 litre gidiyor

4. birsel

Ankara Da Ilk Bakım

Tüm rutin bakımlar yapıldı( yağ ve filtreler ), ön ve arka balatalar , diff yağı ve katkısı, aks körüğü. 1800 lira tuttu.
  5. birsel

Arkadan Gelen Ses

Sorun giderildi, arka diff te yağ kaçağı oluşmuş, yağ eksildiği için oluyormuş ses.

6. birsel

Ankara Da Ilk Bakım

Bugün, Tunagarajı na teslim ettim aracımı. Akşam saat 18 de teslim ettiler, ilk izlenimim gayet olumlu, ilgi alaka ve hizmetten memnun kaldım. Forumda , bilgi veren herkese teşekkür ederim.

7. birsel

Ankara Da Ilk Bakım

Eyvallah kardeşim sağol
  8. birsel

Ankara Da Ilk Bakım

İzmir deki servisim Mert Oto, Atıf Usta.
  9. birsel

Ankara Da Ilk Bakım

Teşekkürler, sanıyorum orası yetkili servis, öyle değilmi.

10. birsel

Ankara Da Ilk Bakım

Teşekkürler, inşallah.

11. birsel

Ankara Da Ilk Bakım

Merhaba, hafataya çarşamba günü, kısmetse aracımı bakımları yaptırmak için servise götüreceğim. Ankara ya yeni yerleştim, yaptığım araştırma ve forumda danıştığım kişilerden edindiğim bilgiler ışığında, HMC Garaj ve Tuna Garaj da karar kıldım. 2 yer arasında da Tuna Garaj daha çok içime siner...
  12. birsel

Arkadan Gelen Ses

Hayır, dönüşte değil, düz yolda dur kalk esnasında.

13. birsel

Arkadan Gelen Ses

Herkese iyi bayramlar, aracımda bir süredir arkadan katırtı kurturtu şeklinde ses duyuyorum. Kullanmaya başlayınca hemen olmuyor, 40-50 km. kullandıktan sonra, dur kalk yapmaya başlarsam sıklıkla oluyor. Aracım 2.4 KJ Cherokee. Teşekkürler.
  14. birsel

Jeep Kj Yedek Parça Servis

İzmir de, Mert oto Amerikan servisi var. Atıf veya Ahmet Usta. Yıllardır aracıma bakarlar. Gözü kapalı aracınızı teslim edebilir siniz.
  15. birsel

Jeep Cherokee Güç Kaybı Düşünceleriniz.

Aynı araçtan var bende de, motorla ilgili bir kroniği yok. Çekiş zayıf geliyorsa ateşlemeyi, buji kablolarını yenilemek gereke bilir.

16. birsel

2003 liberty 2.8 crd nin motor üst plastik kapağı ve sorular..

Merhaba, Ankara ya geçen yıl yerleştim, burada 2004 KJ mi bakım onarım için kime emanet edebilirim. Dürüst işinin ehli, beni yolunacak kaz olarak görmeyecek bir garaj tavsiyesi isteyecektim sizden
  17. birsel

Grand Vitara 3 Kapi Titreme Sorunu

Benzin de kullanırken de aynı şey oluyormu? Denemediyseniz deneyin, yapmıyorsa ateşleme den yada lpg den.
  18. birsel

CHEROKEE 4.7 1999-2004 WJ KASA ALIRKEN BAKILACAK

Xj ile aynı olduğunu sanmıyorum, çünkü Wj sürekli 4 çeker.

19. birsel

Jeep Cherokee 2.8 Crd Hangisini Tercih Etmeliyim

Eğer düşünürseniz, 97 model xj var. Arkadaşımın, temiz ve bakımlıdır.
  20. birsel

Jeep Cherokee 2.8 Crd Hangisini Tercih Etmeliyim

Büyük ihtimal, yurtdışından gümrük girişli bir araç. Çok titiz incelemek gerekir.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri