Arama sonuçlarınız

1. EMRULLAH ALP

Karia Yolu: Datça Yarımadası Etabı Bilgi

ben de araştırmalarımı yoğunlaştırayım ve paylaşmaya devam edelim. tek sorun ben trekkingi hep konaklamalı yaptım ve çadırım yok :)
  2. EMRULLAH ALP

likya yolunda kaş sonrası su sıkıntısı var.muhtemelen benzer sıkıntılar bu yolda da olacak.denize yakın ilerleneceği için temizlik vs konularında su sıkıntısı olmayacak lakin içme suyu sıkıntısı çok olacak. -sen kesinlikle kamp atarak mı yürüyeceksin? -illaki karya yolunun bu etabını mı...

3. EMRULLAH ALP

daha önce çok şey okumuş yada duymuştum.konaklama birçok yerde kamp alanlarında yapılabiliyor.ulaşım sıkıntılı değil.su konusu ciddi lakin yanımızda taşıyabiliriz.bir de bu yıl o bölge çok yağış aldı ve uzun yıllardır kurumuş olan bazı kaynaklardan su gelebilme ihtimali var(çeşme,dere vb)...
  4. EMRULLAH ALP

Yürüyüşe Hazırlık

merhaba; iyi yürüyüşler,bol şanslar bay bayan diye bir ayırım var ise dikkat etmelisiniz.yoksa da kapasitesi ve boş ağırlığına dikkat edin yeterli.

5. EMRULLAH ALP

Likya Yolu Yürüyüşü(2.etap) 2 Mayis 2016 Kaş-finike

MERHABA;karaöz-gelidonya feneri-adrasan yolu biraz daha zor ama çok zevkli.daha erken yola çıkmak gerekiyor diye düşünüyorum.kısa molalar ile rahatlıkla yürünebilir. adrasan-olimpos parkuru inanılmaz keyifli. korkmadan yürüyebilirsiniz

6. EMRULLAH ALP

Kamp Yüklü Likya Yolu Yürüyüşü 2

önümüzdeki ay yunanistanı dolaşmayı düşünüyorum baştan başa.. ekim ayında da likya yolunun çıralı-antalya arasını yürüyeceğim
  7. EMRULLAH ALP

Kamp Yüklü Likya Yolu Yürüyüşü 2

MERHABA,HOŞGELDİNİZ. aradığınız bir çok sorunun cevabını burada bulabileceğinizi düşünüyorum. Doğa yürüyüşü-Akdeniz yürüyüş rotaları bölümünde benim likya yolu yürüyüşlerimle ilgili forumlar mevcut.ben sırt çantalı(çadırsız) gezginim. yurtiçi ve yurtdışı trekking aktivitelerim oluyor.bu...

8. EMRULLAH ALP

Karaöz'den Adrasan'a.. Likya Yolundaki İlk Tecrübem..

Kesinlikle çıkmamalısınız...Tecrübeme inanın ve güvenin

9. EMRULLAH ALP

Likya Yolu (2015) Tek Başına Kampın Dayanılmaz Hafifliği :)

o halde sorun yok; şöyle yapmanı tavsiye ederim: 0-)yürüyüşe başlamadan önceki gece likya yoluna en yakın ve en uygun konaklama ERTEK OTEL 1-)ilk günün sonunda KABAK'ta konaklamalısın ama KOY da değil üst kesimlerinde 2-)ikinci gün sonunda hedef BEL KÖYÜ olmalı. 3-)üçüncü gün sonunda hedef...
  10. EMRULLAH ALP

Likya Yolu (2015) Tek Başına Kampın Dayanılmaz Hafifliği :)

Merhaba; Hayır asla çekmezsin..günlük ortalama ne kadar yürüyebilirsin?

11. EMRULLAH ALP

Likya Yolu

selam; sözkonusu tarihlerde yürüyebildiniz mi?
  12. EMRULLAH ALP

Lİkya Yolu Yürüyüşü 2.etap:(kaş-tahtali Daği)22 Nİsan 2018

Sevgili Trekking Severler; Bu yıl Nisan ayında Likya Yolu'nun ikinci etabı olan KAŞ tan başlayarak;TAHTALI DAĞI'na dek sürecek yeni bir yürüyüş programı gerçekleştirmeyi istiyorum. Daha önceki rota deneyimlerimden faydalanmak,ciddi bir sportif aktivite gerçekleştirmek ve alternatif tatil...

13. EMRULLAH ALP

Likya Yolu Yürüyüşü(2.etap) 2 Mayis 2016 Kaş-finike

Sevgili Emirhan; bu yıl için henüz bir plan yapmadım lakin özellikle bayanlar,erkeklerin olmadığı bir grup oluşturmam ve yürütmem konusunda çok ısrarcılar.eğer ki bir gelişme olursa ivedilikle duyuracağım. selamlar

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri