Arama sonuçlarınız

1. erdem.dereyayla

Nıssan Patrol Dizel Yeniden Offroad'a Ve Dağlara Merhaba

Hüseyin Abi, om tip motor konusunda epey dertlestik seninle. Om602 demis Abi ama om617 ile bile ciddi iş ler yapıyor elin oglu. Güç se 6bt den 500 hp de aliyorlar ama devir düşük. Barb alone abiye katiliyorun. Maliyet benim icinde etken ama. Om617 ler komik para hakkaten. Hadi om603 de olabilir...

2. erdem.dereyayla

Korando 2.9 Td Ile Başlangıç

Cevabın için çok teşekkürler Abi. FB a hemen bakıcam. DÜn yapılan ihalelere baktım hepsi gitmiş 14-24 arası. Defender kullandıktan sonra bizim pick up ı kullanınca mekik kullanıyo gibi oluyodum S Y lar hakkaten konforlu. Parçaları HD yaparsan landlarda ucuz değil yani onu biraz sorguladım kendi...
  3. erdem.dereyayla

Korando 2.9 Td Ile Başlangıç

Merhabalar. Keyifli yazılarınızı oku oku kaç gündür gözüme kan oturdu :) Bende defender vardı uğurladık. Halihazırda korando sports var 4x2 . Korando ya F/P alakam vardı zaten iyice kuvvetlendirdiniz. Yalnız kasım ayından sonraki yazılarınızı okuyamadım 65. sayfadan sonra heralde. Araçlar...

4. erdem.dereyayla

Abi merhabalar. Sizinle nasıl iletişime geçebilirim ?

Abi merhabalar. Sizinle nasıl iletişime geçebilirim ?
  5. erdem.dereyayla

Overland Turkey // Keyfi Hizmete Mahsusdur...

Ynt: Overland Turkey // Keyfi Hizmete Mahsusdur... tekrar geçmiş olsun abi.

6. erdem.dereyayla

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Merhabalar. İsmim Erdem. İstanbulda yaşıyorum. Yıllardır gönlümde artık yatalak olmuş defender sevdam ile ilgili yazılarını okuya okuya aranıza dahil olmak istedim. kabulünüz için teşekkürler.

7. erdem.dereyayla

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Merhabalar. İsmim Erdem. İstanbulda yaşıyorum. Yıllardır gönlümde artık yatalak olmuş defender sevdam ile ilgili yazılarını okuya okuya aranıza dahil olmak istedim. kabulünüz için teşekkürler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,473
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri