Arama sonuçlarınız

1. SametDik

Lada Niva 1.7 1996

Merhaba dostum. Bende 21 yaşındayım 17-18 yaşlarımdan beri Lada mı,CJ mi Samurai mi derken birşey alamadım hep başkalarına aldırttım :) Niva da konforun K'sini arama sürekli bi gıcırtı,vurultu aks sesi,difransiyel sesi duymak allahın emri yani.Uzun yola gelmez başkan hele bide OK144 varsa hafif...

2. SametDik

Lada Niva'yı Tavsiye Edermisiniz?

Merhaba. Yorumun için teşekkür ederim hocam, Niva alıcaz derken Hilux aldık ama hala gönlümde hala Lada Niva var şuan kelepir bulsam bir tanede ondan alırım yani :) Offroad evet maliyetli fakat abi sen Amerikancıları görmemişsin :) CJ8 ile başladı maceramız cebimize giren paralara arabaya...
  3. SametDik

oo abi bu cevap bana lada niva alırtır. :) 97 tek nokta injeksiyon hakkında bilgin varmı? dek getirdim şuan pazarlıktayız.

4. SametDik

Merhaba 1.7 niva almayı düşünüyorum bana çevremde destek olanda var ,ucuz ve adiliğinden korkutanda var :) Sizin lada niva hakkında düşünceleriniz nelerdir? Bakıyorum Sitete Amerikancı ZJ ve İngiliz land'cı çok ama gözümede niva kullanıcıları çarpmıyor değil :) Sizden olumlu yada olumsuz...
  5. SametDik

Merhaba. Sizce Jeep Cj-5 Mi Alayım? Yoksa Vosvos Mu Alayım?

Ynt: Merhaba. Sizce Jeep Cj-5 Mi Alayım? Yoksa Vosvos Mu Alayım? Abi 350 cui'yi CJ-5'e takmanın amacı neydi? :) o motor cj den pahalı direk takmak yerine ben olsam dizel sıfır motorla takas ederdim alıcısı çok olur biz bile 350'nin külbütör kapağı için şehir şehir gezdik :) Yanılmıyosam...

6. SametDik

Ynt: Merhaba. Sizce Jeep Cj-5 Mi Alayım? Yoksa Vosvos Mu Alayım? Abi cevaplarınız için çok sağolun. Bu aralar hem gezerek hemde internetten araştırarak Vosvos arıyorum fakat ufak tefek far,kadran falan incik boncuk işleri bi vosvos parası tutuyor, Abi sence 1300cc mi alayım yoksa 1600cc mi? BBS...

7. SametDik

Ynt: Merhaba. Sizce Jeep Cj-5 Mi Alayım? Yoksa Vosvos Mu Alayım? Abi çok sağol. Allah razı olsun. Düşünüp düşünüp çözemediğim şeylerde yardımcı oldun. :) Abi zaten forumdaki bazı CJ5 sahiplerinin Vosvosu da olduğunu seziyordum sendede varmış :) Abi 1303 VW Big 1.6 Lpgli ne kadar yakar sence...
  8. SametDik

Ynt: Merhaba. Sizce Jeep Cj-5 Mi Alayım? Yoksa Vosvos Mu Alayım? Oguzhan abi benim tarzım farklı olmak. Rock'n Roll :) Bu iki araçta zaten otomobil ve arazi aracı olmanın yanı sıra kendine has bi tarzı ve doğası var. Amacım ucuz otomobil almak olsa şahin,doğan alırım ama bana gelmez öyle...
  9. SametDik

Merhaba gezenbilir ailesi. Öncelikle sizlere kendimi tanıtayım Ben Samet Dik-Kütahya,yaşım 20, Uzun süredir kararsız kaldığım konu var. Alabileceğim paraya uygun İki araç var karşılaştırdığım,ikiside çocukluğumdan beri çok sevdiğim araçlar,gönül ister hem vosvos hemde cj5 almak ama şuan...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri