Arama sonuçlarınız

1. samet.aslan.7798

Rav4 Hakkında Genel Yardım

Ynt: Rav4 Hakkında Genel Yardım neyse teşekkür ederim yinede sonuçta Türkiye şartların parca fiyatlarını felanda göz önüne alıcağım böyle teste çıkmadan ztn almam arabayı olmadı bi suzuki vitara alırım aynı paraya yapılmışını alırım hemde yinede cidden sabrınız için teşekkürler.

2. samet.aslan.7798

Ynt: Rav4 Hakkında Genel Yardım yani ben enbaşında belirttim zaten doğa gezisi için düşünüyorum diye ama arkadaşların sanırım akıl geboff ve beyoff taki turnuvalara gitmiş yani kusra bakmayında mt lastikle nissan note lada doğada gezesiniz :D konusmanın en basında yükseltmeyide araçta kozmetik...
  3. samet.aslan.7798

Ynt: Rav4 Hakkında Genel Yardım Arkadaşlar şimdi burda ben yokken konu kaya karalamaya gitmiş burda istediğim cevabı alamayınca yabancı sayfalarda dolandım ve birileriyle tanıştım öncelikle konusmalarda yanlış seyler söylenmiş 1. si araçta difransiyel kilit var 2.si arazi şanzıman yok denmiş...

4. samet.aslan.7798

Ynt: Rav4 Hakkında Genel Yardım Eyvallah saolasin :) araci 10-12aylik bi sure zarfinda alacagim almadan once sorularim olursa siz buralardasiniz umarim sizlere danisirim :)
  5. samet.aslan.7798

Ynt: Rav4 Hakkında Genel Yardım TEsekkur ederim fikirleriniz icin.birde hazir bulmusken sormadan edemeyecegim araci lpg limi kullandiniz yoksa stamdartmi eger kullandiysaniz ikisininde sehir disi yakit tuketimi hakkinda bilgi verirmisiniz :)

6. samet.aslan.7798

Ynt: Rav4 Hakkında Genel Yardım Yukseltme snorkel tampon vinc bunlari daha cok tasarim amaciyla istiyorum dedigim givi doga gezilerinde sorun olucagini sanmiyorum arac yeni sizin ezdiginiz kadarda kotu degil aslinda 96-99serisi icin konusuyorum yabanci forumlarda suzuki nekdar iyide olsa rav in...

7. samet.aslan.7798

Ynt: Rav4 Hakkında Genel Yardım Ya arac hakkinda bilgimvar daha ucuza vitarada alabilirim ancak doga gezisi tarzi dusundugumden ve onun ustesinden bi hayli geleceginden sorun yok :)
  8. samet.aslan.7798

Ynt: Rav4 Hakkında Genel Yardım Yokmudur ilgilenecek kimse :)
  9. samet.aslan.7798

merhabalar sevgili gezenbilir üyeleri ve off road cı Kafadar insanlar. ;D 1996 model rav4 almak üzereyim araç nasıldır diye sormayacağım baya araştırdım isteklerimi karşılıyor ancak bazı sorularım olacak tabiki , örneğin eniştem offroadcı g.vitara sahibi suzukide fazlasıyla offroad aksesuarı var...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri