Arama sonuçlarınız

1. M

Yurtdışına Yerleşmeyi Düşünüyorum

Herkese Selam, konun yeri burası mıdır bilmiyorum ama başka da bir yer bulamadım. Politikaya girmeyeceğim ama maalesef ben memlekette gidişatı iyi görmüyorum. Doğduğu topraklardan başka bir yerin de insana memleket olmayacağını biliyorum fakat iki çocuğum var ve onlar için karamsarım...

2. M

Yelkenli Eğitimi Tavsiyesi

Merhabalar, 6 ve 12 yaşında iki çocuğum var. Babamız bize böyle şeyler yapamadı fakat ben ikisinin hayat boyu ilgileneceği ve gerekirse profesyonele yönelebilecekleri bir uğraşıları olsun istiyorum. Bugün Antalya da tatilde iken yelkenli eğitimi mevzusu gündeme geldi. Bir de aklımda...
  3. M

Daha Önce L200 Sıfır Alanlara Soru

Selamlar, aracını sıfır olarak alanlar illaki vardır içimizde. Normal piyasası olan araçları genelde bugün 100 e alsanız bir iki sene sonra otomatikman gelen zamlardan sonra yine 100 gibi bir rakama satabiliyorsunuz. Örneğin 108 bine sıfır aldığım BMW 320iED aracımı yaklaşık iki yıl sonra 110 a...

4. M

4wd Hakkında Bilgi - 2h-4h-4l Vs...

Arkadaşlar selamlar, bu aralara tekrardan pick up konusuna sardım. Çoğunluklu günlük kullanım olmak üzere bir 4x4 pick up almayı düşünüyorum. Araştırmalarım esnasında bir şey dikkatimi çekti; sadece L200 de devamlı 4WD mevcut (isterseniz 2WD ye geçiriyorsunuz), bir de Amarok da... Diğerlerinde...
  5. M

Istanbul (Anadolu) Hafif Off Road parkur tavsiyesi

Merhabalar, Standart Subaru outback ile ufak ufak denemeler yapmak istiyorum. Pendik'teyim. Katılmak isteyen olur mu? Hiç tecrübem yok, biraz bilen birisi olsa yanımızda fena olmaz. Dağda belde kalmayalım. Parkur tavsiye eden olursa da sevinirim. Selamlar, Melih Sent from my iPhone using...

6. M

Subaru Outback 3.0 2007 Aldım

Sevgili Forumcular, 4x4 olayına bu araçla giriş yaptım. Bir terslik olmazsa perşembe günü aracı devir alacağım. 2013 BMW 320iED aracım vardı, aile için (iki çocuk var) bagaj küçük olması ve biraz da hafif yüksek bir araç almak istemem sebebiyle bu araca karar verdim. Bir aralar Amarok Ranger...

7. M

Korando Sports 4x4 (gelirse) Vs. Amarok

Selamlar, Korando Sports 4x4 gelecek mi bilgi var mı? Gelirse almak istiyorum ama Amarok ile kıyaslama yapabilecek olan var mı? Kullanımımın %80 asfalt %20 si dağ bayır olacak... Araçlar konusunda 4x4 pickup tavsiyesi ile bir başlık da açtım oraya da cevap verebilirsiniz...
  8. M

4x4 Pick Up Tavsiyesi

Arkadaşlar selam, Şu an BMW 320 kullanıcısıyım. Yaş 39 oldu, maddi olarak da Allah'a şükür biraz rahata erdik. Kafamdan şöyle bir operasyon geçiyor: Benim araç şu an ikinci elde 115 civarı birşey getirir. Sat, üzerine borçlanıp bir Amarok Canyon/Highline bir de Polo DSG 1.2 al diyor. Sıkışık...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri