Arama sonuçlarınız

1. recevit

Lj-80 Vites Kolu Lazım

Ynt: Lj-80 Vites Kolu Lazım Antalya'da ramazan usta demişsiniz. iş yeri adı adresi veya tel varmı. tşk.

2. recevit

Lj-80 Vites Kolu Lazım

Ynt: Lj-80 Vites Kolu Lazım oğuz teşekkürler. bu araçtan türkiyede bildiğim kadar yok. dört sene önce kendi şanzumanı arıza yaptı 410 şanzumanı taktım. e-baydan almayadan tanıdıklar vasıtası ile orj. şanzumanını getirttim. ebayda var fakat kullanılmış olduğu için direk kargo yapmıyorlar veya...
  3. recevit

Lj-80 Vites Kolu Lazım

SUZUKİ KULLANAN ARKADAŞLAR. RESİMDEKİ VİTES KOLUNA BENZER HANGİ ARACINKİSİ OLUR. (ARAÇ SUZUKİ LJ-80) TEŞEKKÜRLER.

4. recevit

Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları)

Ynt: Suzukiciler Kaç Kişiyiz (off-road Araçları) SUZUKİ KULLANAN ARKADAŞLAR. RESİMDEKİ VİTES KOLUNA BENZER HANGİ ARACINKİSİ OLUR. (ARAÇ SUZUKİ LJ-80) TEŞEKKÜRLER.
  5. recevit

40 Yıl Öncesine Yolculuk

Ynt: 40 Yıl Öncesine Yolculuk Herkese iyi günler - Bu güzel resimler için teşekkürler. Sertan&Şebnem çifti Suzuki lj80 ve 81 resimlerini koymuş fakat göremiyoruz. Buda benim LJ80

6. recevit

Suzuki 4x4 LJ80 Neler Yapılır

Ynt: Suzuki 4x4 LJ80 Neler Yapılır yeni resimler

7. recevit

Ynt: Suzuki LJ80 Araç boyadan çıktı. Polyester kısmına kirli beyaz boyamak istiyorum bu renge gidermi veya hangi renkler olabilir.
  8. recevit

Ynt: Suzuki 4x4 LJ80 Neler Yapılır yaşar bey ebay.com da lj 80le alakalı baya ürün var. burdan nasıl alışveriş yapılır. gümrük sorunu gibi sıkıntılar varmı. buradan ürün isteyen arkadaşlar varmı acaba. teşekkürler
  9. recevit

Vosvostan BUGGY :)

Ynt: Vosvostan BUGGY :) KOLAY GELSİN

10. recevit

Ynt: Suzuki 4x4 LJ80 Neler Yapılır ASTAR ATILDI VE DARBE KORUYUCU ATILIRKEN

11. recevit

Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları)

Ynt: Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları) 251) Uzman 06..............................(Suzuki Vitara) 1998 1.6 JLX Ankara 252) ilkerkul .................................(Suzuki Vitara) 1992 1.6 JLX İstanbul 253) Hüseyin YILDIRIM...................(Suzuki Vitara-1993) Trabzon 254)...
  12. recevit

Ynt: Suzuki 4x4 LJ80 Neler Yapılır KORAY BEY TEŞEKKÜR EDERİM. ARAÇTA DEĞİŞİKLİKTEN ZİYADE TAMİRAT VE SAĞLAMLAŞTIRMAYI ÇALIŞIYORUZ. FAKAT İLK ALDIĞIMIZDA MECBUR KALDIK 410 ŞANZUMANI TAKTIK. ORJİNAL ŞANZUMANINI İHTİYACIMIZ VAR TÜRKİYEDE SANIRIM BULAMAYIZ YURT DIŞIYLA İRTİBATINIZ VARSA...

13. recevit

Ynt: Suzuki 4x4 LJ80 Neler Yapılır UYGUN FİYATLI VE BU ARACA UYGUN VİNÇ NE TAKABİLİRİM. ARAÇ 900 KG AĞIRLIK CİVARINDA 800 CC BİR ARAÇ
  14. recevit

Ynt: Suzuki 4x4 LJ80 Neler Yapılır En önemli polyesteri ile uğraşıyoruz kırıklar ve çatlaklar var. Polyesterin üst kısmına civataları üptal edip mandallı açılır kapanır hale getiriyoruz. Fazla kırık yerleri saç ile destekleyip polyester yapıyoruz.
  15. recevit

Ynt: Suzuki 4x4 LJ80 Neler Yapılır Suzukimizin komple motor yapıldı ön frenler diske çevrildi şu anda koparta işimiz var. Kaporta ve polyester işimiz var. yeni resimler koyuyorum. yeni fikirler verirseniz memnun olurum.

16. recevit

Lada Niva 1997; Yenileştirme ve Modifikasyon

Ynt: Lada Niva 1997; Yenileştirme ve Modifikasyon Çok emek harcanıyor güzel birşey çıkacak sanırım. Kolay gelsin.
  17. recevit

Ynt: Suzuki 4x4 LJ80 Neler Yapılır Bu hahta suzukinin motor aksamı bitiyor Antalyaya almaya gidiyorum nasip olursa. :D
  18. recevit

Ynt: Suzuki 4x4 LJ80 Neler Yapılır Yaşar bey teşekkürler. maruttiler sanırım 3 cilindirli ama şanzumanını bi karşılaştırmak lazım.

19. recevit

Ynt: Suzuki 4x4 LJ80 Neler Yapılır Yorumlarınız için teşekkür ederim. Bu araçta gerek kalmadıkça değişiklik yapmayı düşünmüyorum.Tabi parça sıkıntım var ana şanzuman mecburen değişti . Bu araçla alakalı parça bulma şansım varmı.en önemlisi kendi orjinal şanzumanı nı bulup takmak istiyorum...
  20. recevit

Merhaba; ben Denizliden Ramazan yaklaşık 1 yıldır forumda garaj bölümü inceliyorum çok hoşuma gidiyor herkese teşekkürler. Yaklaşık 1.5 yıldır suzuki lj80 kullanıyorum teknik ve parça kısımlarla çok sıkıntım oldu bunun sebebide sanırım Türkiyede bu araçtan olmaması veya ben rastlamadım. şuanda...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri